• 24-07-2016
  • מאת kidumyashir

משחקי בריחה מהחדר

משחקי בריחה מהחדר

כבר שמעתם על משחקי בריחה מהחדר ואתם סקרנים לראות במה במדובר. לאלה האוהבים משחקי מחשב ווידאו, זה בדיוק בשבילם. מדובר על משחק שהוא נראה מציאותי לחלוטין. אתם מוצאים עצמכם בחדר חשוך, לבד או עם קבוצה של כמה חברים או בני משפחה ומחפשים את הדרך החוצה, באמצעות רמזים שנמצאים בחדר, אם על הקירות, במשטחים השונים או מזיזים אפילו ריהוט וכל מיני חפצים. משחק זה, הינו משחק מציאותי אך מדומה, כך שמאפשר לקבוצת אנשים ליהנות מפעילות יחד, הכל יהיה אמיתי ואפוף באווירה מסתורית.

האווירה היא ממש כאילו שנכנסתם למשחק מחשב אמיתי, ניתן למצוא משחקים כגון: חילוץ משבי, בריחה מרוצח מטורף ועוד. רמזים רבים נשתלו בחדר ויש למצוא אותם בפרק זמן של שעה אחת בלבד, היות ואתם כמה אנשים, כל אחד ינסה למצוא רמז, אשר יוציא אתכם מהחדר, כאשר ידכם על העליונה בפתירת החידות והרמזים.

משחק שמתאים לכולם

בגלל שמדובר על אתגרים אמיתיים ועליכם להפעיל רק את הראש ואין צורך בהפעלת כוח, משחק זה, מתאים לכולם. יש לציין, כי הכללים במשחק זה הם ברורים, יש להשאיר טלפונים ניידים, לפטופ ואפילו מפתחות. ניתן לחגוג אירועים שונים בחדרי הבריחה, כגון מסיב רווקים ורווקות, ימי הולדת, פעילות של ערבי חברה או ערבי עובדים ועוד. הכוונה היא ללכת צעד אחר צעד, למציאת הפתרון לחידות. אם אתם מכירים את הסיפור מילדותכם "עליסה בארץ הפלאות" אז כדאי כי תדעו שיש חדר בריחה עם העלילה הספציפית הזאת, מי שאוהב את המסתורין והעלילה בסיפור, מומלץ להתנסות. גם בני נוער יכולים לשחק אך, מדובר על גילאי 15 ומעלה.

 כשהמשחק הופך למציאות...

מעניין להיות במתרס השני, כאשר עד היום הייתם שחקני מחשב בלבד. דווקא משחק זה, עשוי להיות מעניין עם התפאורה המושקעת, העלילה וההתנסות המדהימה. זה הזמן בדיוק, לבחון את מידת התושייה שלכם. ההרגשה היא כמו במרוץ, כשאר שעה בלבד, עומדת לרשותכם. מי שכבר התנסה או מעוניין  למצוא משחקי בריחה מהחדר שיהיו חדשים או שעדיין לא התנסה בהם, כדאי כי יזמין מראש את החדר, כך שכאשר יגיע הוא יהיה פנוי לו ולחבריו המעוניינים לשחק ולחוות חוויה מממד אחר.

כשאר אתם מגיעים בפעם הראשונה לשחק בחדרי הבריחה, יש להגיע עם כמה יותר משתתפים, היות ויותר משתתפים, יסייעו בדרך מהירה יותר, להיחלץ מהחדר. אם אתם מעוניינים להגיע בסופי שבוע, יש לדעת כי המחיר יהיה גבוה יותר, מאשר בשאר ימות השבוע- אבל בהחלט שווה!

 

 


הוספת מאמר