• 24-07-2016
  • מאת gmsgolan

איבזור רכבים - שוויקי

אבזור רכבים- כי זה מה שכולם עושים..

נסיעה בכלי רכב מאובזר ומעוצב, זוהי רמת חיים אחרת לחלוטין.  הרבה יותר נעים לנסוע ברכב כזה, גם אם ישנם פקקים בכבישים. יש לציין, כי שור הרכב בישראל, הפך להיות אחד הענפים הגדולים ביותר. שוק זה, לעולם אינו רדום, ישנם דגמים חדשים של רכבים מדי שנה, מותגי רכב שמגיעים לארץ. ניתן למצוא אבזור לרכב, אשר מותאם לרכבי עבודה, כגון רכבי הסעות, רכבי עבודה או רכבים פרטיים, אשר בעליהם מעוניינים להתאים אותם לנוחיותם וצרכיהם האישיים. עם הטכנולוגיה המתקדמת היום, גם בתחום אבזור, שדרוג וזיווד רכבים, ניתן למצוא כי הנוחות תלויה בטכנולוגיה זו וכן, אביזרים מתקדמים החיוניים לכל נהג, אם מערכת בקרת  מיזוג מתקדמת, מערכת שמע, כסאות חשמליים נוחים לכוון, מערכת ג'י פי אס, מערכת מולטימדיה מובנית וכיוצא בזה.  .

ניתן למצוא, לא מעט מוסכים וחברות, המבצעים אבזור לרכב, אך הבולטת ביניהם, הינה חברת  שוויקי תעשיות רכב ע"מ קיימת מזה 5 שנים והיא עוסקת בכל הקשור לעיצוב ושדרוג הרכב. בעל החברה, מר אשרף שוויקי, מגיע מתחום הרכב והוא בעל ניסיון רב שנים וצוות מקצועי שעובד במחלקות שונות בחברה כמו: נגרות, ריפוד, פחחות, זגגות, מיזוג אוויר, חשמל ועוד. בחברת שוויקי תעשיות רכב בע"מ, ניתן למצוא את כל תחומי האבזור, הזיווד והשדרוג, אם לרכבי ביטחון, כגון רכבי משטרה, רכבים מסוג אמבולנס, מכבי אש, רכבי צבא, מוניות אוטובוסים וכן אבזור רכבי נכים על פי הצרכים האישיים של כל נכה. מר שוויקי, מתמחה באבזור של רכבי נסעה, רכבי תובלה לעבודה, וואן ומיני וואן.

תראה לי באיזה רכב אתה נוהג ואומר לך מי אתה...

חברת שוויקי תעשיות רכב, קיימת מזה 5 שנים והיא עוסקת בכל מה שקשור לעיצוב ושדרוג הרכב. בעל החברה, אשרף שוויקי, הגיע מתחום הרכב ויש לו שנים רבות של ניסיון וצוות מיומן המחולק למחלקות שונות כגון: חשמל, זגגות, פחחות ועוד. בהרבה מקרים, אנשים מעוניינים שאינם מעוניינים להחליף רכבים לחדשים, ישדרגו את הרכב שלהם במקום להוציא סכומים גבוהים בהרבה יותר על רכב חדש.

היום, רכב, הוא מל למעמד ורבים עושים הכל, בכדי שהרכב שלהם ייראה טוב ויהיה להם נוח בו. ניתן להכהות חלונות, להוסיף אבזור לרכב, ריפוד על פי הטעם שלכם,, הוספת אביזרים חיצוניים ופנימיים שישדרגו את הרכב, כך  שיגרמו לכם לנהוג בנוחות. אם מערכת הסאונד חשובה לכם, תוכלו להתקין מערכת מולטימדיה משוכללת ברכב, תאורה מיוחדת שטיחים מעוצבים, מגני רוח ועוד. ישנם אביזרים ליופי וישנם אביזרים שנחוצים לרכב שלכם.

ייעוץ לאבזור רכב

אם הגעתם לחברת שוויקי תעשיות רכב בע"מ, תוכלו לקבלך ייעוץ מקצועי לגבי סוג הרכב שברצונכם לאבזר. ניתן למצוא במקום את כל סוגי זיווד, שדרוג וכן שוויקי איבזור רכבים הכולל גם את סוגי רכבי העבודה, אם לימוזינות מפוארות למטרות עבודה, אוטובוסים לתיירים, מיניבוסים, מוניות, רכבי הסעות לעבודה, רכבים לשינוע שדרוג ואבזור רכבי נכים  ועוד. הכל גם תלוי בתקציב של שדרוג ואבזור הרכב, תוכלו לקבל הצעת מחיר ולהבין מה גודל התקציב שעליכם להכין לשדרוג הרכב.

גם רכבים חדשים שהוזמנו ע"י אנשים אם בגין שימוש ברכב החדש כרכב עבודה או אם כרכב פרטי, מעוניינים לשדרג את הרכב באמצעות אבזור משוכלל ונוח עבורם, בנהיגה של הרבה שעות ביום. ניתן להביא את הרכב למומחים כמו שווקי תעשיות רכב בע"מ, כך שניתן יהיה לבנות  תכנית עבור אבזור רכב שתתאים לצרכים של בעליהם. כדאי לבקר באתר של שוויקי תעשיות רכב בע"מ ולהתרשם מהרכבים ששודרגו, אובזרו או עברו זיווד, הכל בהתאם לצרכיכם.

 

 


הוספת מאמר