ארועים ושמחות

  • 26-07-2016
  • מאת Adva11

הרגע הכי מרגש בחתונה

אין דבר שדומה לריגושים שעוברים בגופם של החתן והכלה ביום של החתונה שלהם. זה יכול להיות יום חתונה לנישואים ראשונים ואף לנישואים השניים והלאה, אבל את האהבה אי אפשר לרסן בשום גיל וכאשר מתקדמים אל עבר הכרזה מרגשת ומציאה של בן זוג שמאוהבים בו ואיתו רוצים לחלוק את החיים בשותפות אמיתית זה עדיין מרגש כל פעם מחדש, ממש כמו בפעם הראשונה.

יש כאלה שיבחרו לערוך חתונה גדולה ומפוארת בעוד אחרים יחפשו אחר הדרך הכי פשוטה וזולה לארגן את המפגש בין כל האנשים שאמורים להגיע אל היום המיוחד הזה לבינם, אולם עדיין הרגע הזה שבו סופסוף פוסעים יחדיו אל עבר חופה וקידושין הוא רגע שאי אפשר לשכוח, בכל גיל. לכן הבחירה של שיר שתקליטן מנגן לעומת זמר לחופה שמבצע שיר בצורה חיה היא בחירה בעלת משמעות רבה לרגע הכי משמעותי בכל היום הזה.


צעידה מרגשת לקראת החופה

זה לא הרגע בו החתן והכלה נפגשים בבגדים המפוארים ביום החתונה, זה גם לא הרגע בו הם רוקדים את הריקוד הזה שמשרה עליהם רוגע וקצת מרגיש מוזר ברגע בו כולם מביטים על החתן והכלה, הרגע הכי מרגש בערב החתונה הוא הרגע בו החתן והכלה פוסעים ביחד או לחוד אל עבר החופה המקושטת ומבינים כי זה הרגע בו הם קושרים את החיים שלהם מבחינה רשמית כדת וכדין, מול כל האנשים החשובים להם בחיים האלה.

הלב פועם בחוזקה ואגלי זיעה מתחילים להראות את סימניהם, אבל מה שמעלה חיוך על הפנים הוא השיר הזה שבוחרים ואיתו מלווים את החתן והכלה עם מחיאות כפיים סוערות אל החיים החדשים שלהם יחד, והדרך הכי יפה וטבעית היא על ידי שירה של זמר לחופה על פני שיר שנמצא על קובץ במחשב.


הוספת מאמר