• 28-07-2016
  • מאת אטרקציותלאיר

צילום מגנטים לחתונה

אז החלטתם להתחתן ובשעה טובה מתחיל טופס הטיולים המפרך שבו רשימה ארוכה, לבחור אולם להחליט על תאריך לבחור שמלת כלה ולבחור חליפת חתן וכמובן לא הכנות של עסקי החתונות משגשגים בזכותם. אז בתוך הרישמה גם נמצאת לא פחות מאשר חברה להפקת מגנטים לאירועים שמתמחה בהפקת מגנטים לחתונה. איך תעשו את הבחירה הנכונה ואיך תוכלו להויל מחירים מעבר לצילום המגנטים שיהיה בחתונה שלכם. 


נסו לחשוב על תאריך של חתונה בחורף, כן חתונה בחורף. עונת החתונות היא בשיאה בעיקר בתקופת הקיץ ועד החגים, לאחר מכן היא קצת דועכת ומתחיל לו החורף שלנו כאן בישראל, אמנם החורף לא מגיע איתו במעלות של מתחת לאפס אבל עדיין קר. הקור לא מונע מאיתנו לבצע גם חתונות בחורף. תמיד ישנו הסיכוי לתנאי מזג אוויר קשים שיכולים לגרום לכך שאורחים עלולים לא להגיע אבל בגלל זה כדאי גם להזמין פחות אורחים לחתונה ואז לצמצם בהוצאות אחרות. למשל אם תזמינו צלם מגנטים לחתונה של 200 מוזמנים העלות תהיה יותר נמוענה מלהזמין שירות של צילום מגנטים לחתונה של 400 מוזמנים. וכך תזכו לעוד הוזלה של כמה מאות שקלים. 

אולמות האירועים גם תזכו לקבל בהם מחיר יותר זול למנה של חתונה שמתקיימת בחורף, לכן חתונה בחורף תחסוך לכם לא רק בעלויות של מגנטים אלא בעוד עלויות שונות מסביב.הוספת מאמר