• 03-08-2016
  • מאת sharonkal80

אחסון תכולת דירה – פתרון זמני

אנחנו רואים את זה בעיקר בארצות הברית. מכיוון שארצות הברית היא גדולה ויש בה הרבה מדינות, אנשים שעוברים דירה או עוברים ממדינה ומדינה, מאחסנים את תכולת הדירה שלהם ועוברים למקום אחר. אחסון תכולת דירה הוא פתרון זמני לתקופת המעבר למדינה אחרת. אם אדם יחזור שם לעיר ממנה יצא, שם אחסן את תכולת דירתו, הוא יכול לגשת למחסן שהשכיר ולהוציא מחדש את כול התכולה.

אחסון תכולת דירה גם בישראל

למרות שבישראל הפתרון הזה של אחסון תכולת דירה הוא פחות נפוץ, עדיין הוא יכול לשמש כפתרון מאוד יעיל למספר מיקרים שיש בהם מעבר.  להלן מספר דוגמאות:

  • סטודנטים אשר בתקופת הלימודים התגוררו בדירות שכורות ובסיום הלימודים חוזרים לבית ההורים עד למציאת דירה אחרת או קניית דירה לטווח ארוך. את כל תכולת הדירה שצברו הם מאחסנים במחסנים המיועדים לכך.

  • מי שנוסע לטיול ארוך בחוץ לארץ ומעוניין לאחסן את תכולת דירתו למשך זמן הטיול יכול לשכור מחסן המיועד בדיוק לכך – אחסון תכולת דירה.

  • משפחות העושות רילוקשיין בעקבות עבודה בחוץ לארץ של אחד מהם או לפעמים של שניהם. לרוב זה משפחות בעלות ילדים אשר צברו תכולת דירה רבה. לרוב גם הם משכירים את ביתם פה בארץ לאנשים בתקופת הזמן שהם נמצאים בחוץ לארץ. אז הם משכירים את המחסנים ומאחסנים את תכולת דירתם.

  • אנשים שמשפצים את דירתם. לעתים שיפוץ הבית דורש פינוי הבית מכל חפציו ושהות של הדיירים בבית אחר. לרוב מתארחים אצל קרובים. אבל את כל החפצים שמפנים מהבית בתקופת השיפוץ מאחסנים במחסן שמשכירים.

לא רק בתקופת מעבר

יש כאלו שמשתמשים מחסנים אלו לא רק לאחסן את תכולת הדירה אלא לאחסן דברים, חפצים או כל דבר שכבר איננו רוצים או לא יכולים להחזיק עוד בבית. לעתים מחסן כזה יכול לאחסן אוסף מיוחד שבעל הבית איננו מעוניין להחזיק בביתו ורוצה לשמור עליו במחסן מיוחד. לעתים תחביב מסוים כגון גולף על כול הציוד שלו אפשר להיות מאוחסן במחסן שכזה. רמת האבטחה ורמת האמינות שיש בחברות המשכירות מחסנים כאלו לאחסון חייבות להיות גבוהות על מנת שאנשים יאחסנו שם את תכולות דירותיהם.


הוספת מאמר