• 09-08-2016
  • מאת michrich

הכל על מסעדות בירושלים:

פעם כשהייתם שומעים ירושלים הדבר הראשון שהיה עולה לכם בראש היה תמונה של מתפללים בשחור לבן. זה נכון, ירושלים תמיד נתפסה בעיני אנשים כמקום קדוש שמרוחק מאזור המרכז, מקום שעולים אליו לרגל שאין לו כל קשר לחיי בילוי.

בשנים האחרונות ירושלים הפכה להיות למעצמה קולינארית. המבחר הרב של המסעדות האיכותיות בה מאפשרים למבקרים מכל הארץ להגיע ולהינות ממנות שונות של השפים המובילים היום בארץ. מלבד המסעדות הטובות שיש בעיר הזאת ירושלים גם מציעה אווירה אותנטית במיוחד.

יש אירועים רבים כמו בר מצווה אשר נערכים בכותל שמחייבים את הזמנת האורחים לסעוד במסעדה לאחר מכן, ולכן יש בירושלים מסעדות רבות אשר מציעות מקום לאירועים קטנים המיועדים במיוחד לדברים כאלו המאפשרים לקיים בשטחן אירועי שמחות במגוון דרכים.

מה שחשוב לקחת בחשבון לפני שסוגרים מקום כזה הוא מה האופי של האירוע שאתם מתכננים לקיים ואת כמות המוזמנים שלכם, בדרך כלל אירועים מסוג זה נעים בין 20-40 איש לכל היותר. דברים נוסף שצריך לקחת בחשוב הוא האם האורחים יהיו ברובם ילדים או מבוגרים והאם יש חניה במקום.

אם בוחרים מקום בירושלים לחגוג בו את הגעת הבן/ בת למצוות, אין סיבה שלא לבחור מקום הישקיף על העיר המדהימה והמיוחדת הזאת. הרבה מסעדות בירושלים מציעות את החוויה הזאת כחלק מהארוחה החגיגית. אחת מהמסעדות האלו היא מסעדת כרמא הממוקמת בעין כרם, אחד האזורים הכי יפים ומיוחדים בעיר הקסומה הזאת. במסעדת כרמא יש אפשרות לסגור הקומה העליונה המשקיפה על נוף מדהים שמשרה אווירה מיוחדת המתאימה כלכך לעיר הזאת.

מקומות אחרים מהם אתם יכולים לקבל מידע על מסעדות טובות בירושלים הינם אתרים שבהם מפורסמות ביקורות ממבקרי מסעדות ידועים. המבקרים הללו בדרך כלל לא ירחמו על המסעדה אם היא לא הייתה לטעמם ויתנו המלצות וחוות דעת ללא שום אינטרסט על המסעדות הללו, וכך תוכלו להיות בטוחים בכך שאתם קוראים המלצה כנה, אבל חשוב לזכור שמידי פעם למבקרים הללו יש טעם שונה משלכם והם רגילים לסגנונות אוכל שונים שלטעמם הם מדהימים ולטעמכם הם יהיו פשוט קטסטרופה, אז אל תפחדו לשאול מכרים שלכם על מסעדה מסויימת שבחרתם ללכת.


הוספת מאמר