קידום אתרים

  • 09-08-2016
  • מאת שטרודלה

ביובית ברמת השופט

ביובית ברמת השופט

 

קיבוץ רמת השופט, נמצא בצפון הארץ, דרומית מעט ליוקנעם עלית. . והוקם בשנת 1934 ע"י השומר הצעיר. מאז שנת 2003, עבר הקיבוץ הפרטה וחברי הקיבוץ יכולים לעסוק במקצועות החופשיים, אך הקיבוץ, מעניק להם גם ביטחון כלכלי. בקיבוץ, ישנו מפעל פלסטיק גדול בשם "פולי גל". בקיבוץ ישנם בתים ישנים מאוד, אשר מערכת האינסטלציה והביוב בהם, מתקלקלות, כך שבהרבה מקרים, נוכל לראות בקיבוץ, ביובית ברמת השופט, אשר מסייעת בפתיחת סתימות, או איתור תקלות שונות במערכת הביוב.  כל חבר קיבוץ, או אדם שהגיע לקיבוץ לא כחבר, על מנת לרכוש בית, אחראי על מערכת הביוב שלו. כאשר המערכת מתקלקלת, הוא יהיה זה שחיי למצוא בעל מקצוע בתחום האינסטלציה, אשר יגיע לתקן את מערכת הביוב.

מערכת סבוכה שזקוקה רק לבעל מקצוע אמין

 

מערכת האינסטלציה והביוב, הינה מערכת סבוכה, הזקוקה לבעל מקצוע, אשר  יתחזק ויתקן אותה כהלכה. כל חשד קטן מצדכם של מערכת הביוב שהיא מתקלקלת, למשל מים שאינם יורדי בכיור או באסלה, ריח רע מהביוב או  הצפה, יש להזעיק כמה שיותר מוקדם אינסטלטור, המחזיק במשאית ביובית ברמת השופט, במידה ואתם גרים באזור זה. אחת הבעיות השכיחות במערכת הביוב, הינה צמיחה של שורשים בקיבוץ רמת השופט, בגלל הצמחיה והעצים הקיימים שם שנים רבות. יש לבצע בדיקה חד שנתית ע"י קבלן אינסטלציה מוסמך, בכדי להקדים תרופה למכה.

ביובית בשירות מפעלים ברמת השופט

 

גם מפעלים הנמצאים בקיבוץ רמת השופט, זקוקים לתחזוקה קבועה של מערכת הביוב, בגלל הפסולת הרעילה והשומנים אשר נפלטים מהמפעל. מפעלים ברמת השופט, נעזרים עם ביובית ברמת השופט, בכדי לרוקן כל בסיס קבוע את תוכן הביוב. המשאית, לאחר ריקון בורות השומנים והביוב של המפעל, מעבירה את התוכן למרכז בטיפול שפכים, אשר הוא אתר מאושר, הקרוב לקיבוץ. כל קבלן אינסטלציה, עובד תחת רישיון המשרד לאיכות בסביבה, כך שהוא מפנה את פסולת הביוב מהלקוחות השונים, רק באתרים המורשים, כאשר בכל פעם שהוא מרוקן את מערכות הביוב, הוא מקבל אישור לכך מהמרכז לטיפול בשפכים.  יש תמיד לבדוק את האישורים הנכונים ולקבל קבלה על כל תיקון שנעשה.

 

 

 

 


הוספת מאמר