יופי וטיפוח

  • 17-08-2016
  • מאת aknatreat

טיפול באקנה בגב

טיפול באקנה בגב
סובלים מאקנה בגב? זה יכול להיות סיוט מתמשך. אמנם זה בולט ונראה לעין כל ממבט ראשון כמו אקנה בפנים, אבל לאנה בגב יש את החסרונות שלו... מדובר באקנה שלרוב הוא קשה יותר לטיפול כיוון שהוא מופיע על עור הגוף. בשונה מעור הפנים הוא עבה יותר ולכן קשה יותר לטפל בו. כמו כן האקנה על הגב לא נוטה להיעלם מאליו, אלא נשאר ומתמשך לאורך זמן, והוא עלול גם להחמיר עם הזמן. מה עושים בכדי להשיג טיפול באקנה בגב? מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב? במאמר הבא תקראו על כך.

מה אפשר לעשות כדי למנוע אקנה בגב?
ראשית חשוב לדעת שאקנה זו תופעה הורמונאלית שמופיעה על רקע תורשתי. אמנם ניתן לטפל בה ולמזער את הנזקים שלה, אבל מי שסובל ממנה לא יכול להיפטר ממנה בבת אחת ולתמיד. בשביל למנוע החרפה וכדי להפחית את כמות הפצעים יש לטפל בפצעים ולתת לעור את כל התנאים הנדרשים בשביל להפחית את כמות האקנה שעל הגב. לצורך כך חשוב לשמור על הגיינת הגוף ולהקפיד על הסרת בגדים מזיעים, כמו כן לבישת בגדי כותנה רפויים יסייעו לגוף לשמור על עצמו בריא יותר ובכך להפחית את כמות הפצעים שיפרחו על הגוף. רחצה בסבון מתאים יועיל אף הוא. התאמת הסבון צריכה להיות לרמת החומציות המתאימה לעור שומני.
טיפול של my-skin באקנה בגב
בשביל לתת מענה לאקנה בגב פיתחנו ערכת מוצרים המתאימה לטיפול באקנה. הערכה כוללת מוצרים המעניקים לעור את כל הרכיבים הנדרשים לו לצורך טיפול נכון למניעת אקנה. הוא כולל סבון בעל רמת PH  המתאימה לעור אקנתי, חומר חיטוי מותאם וכן קרם להזנה בכל מה שהעור שלך צריך. שימוש במוצרים של my-skin יוכל להקל ביותר על מצב האקנה בגב ולרפא את הפצעים. היות והסבון מסייע לגוף להיפטר מהשומנים המיותרים ומהתאים המתים הוא מגביר את רמת ההגיינה ומונע היווצרות של דלקת על פני העור. כך יימנע האקנה מלהתגבר על הגב שלכם, והעור יישמר בריא יותר וחלק יותר.


הוספת מאמר