יופי וטיפוח

  • 17-08-2016
  • מאת aknatreat

טיפול באקנה מבוגרים

טיפול באקנה מבוגרים
חשבתם שעם סיום גיל ההתבגרות תיפרדו לשלום מפצעי האקנה? אז זהו שזה לא בדיוק כך. יש בהחלט תופעה של אקנה בקרב מבוגרים. אמנם היא נפוצה יותר בקרב נשים אך מופיעה גם אצל גברים. יש לדעת כי לא מתאים טיפול באקנה של בני נוער לטיפול באקנה מבוגרים, היות ומרבית תכשירים המיועדים לבני נוער מייבשים את העור, מה שעלול להזיק למבוגרים. אם אקנה בקרב בני הנוער מופיעה על כל שטח הפנים, אצל מבוגרים יתרכזו הפצעונים באזור הפה והסנטר. הם אמנם מתרכזים במקום קטן יותר אך מציקים ומעיקים בהחלט. מה אפשר לעשות?

מה אפשר לעשות בשביל לרפא את האקנה?
האקנה זו בעצם תופעה הורמונאלית שמפתחת דלקת על פני העור, בה התאים המתים והשומנים העודפים סותמים את נקבוביות העור וגורמות לנזקים. האקנה לא נגרם בגלל מאכלים, אמנם מאכלים שומניים מגבירים את התופעה, אך לא מובטח שמי שיתנזר ממאכלים מזיקים ייפטר מהאקנה, כמו כן אקנה אינו מראה על חסר הגיינה, זו דלקת שנגרמת בשל שינויים הורמונליים והיא תורשתית. אמנם תחזוקה נכונה של העור ושימוש יומיומי בתכשירים מתאימים עשויים להפחית את האקנה ולמנוע ריבו של פצעים. לכל הדעות יש להימנע מחיטוט בפצעים ופיצוץ של פצעונים. פעולות אלו גורמות לצלקות.
my-skin לטיפול באקנה מבוגרים
אם אתם סובלים מאקנה ומחפשים את הדרך להיפטר מזה במהירות שווה לכם לנסות את my-skin. מדובר בערכת טיפול לעור הסובל מאקנה שלא בגיל ההתבגרות, הערכה מציעה טיפול יסודי הכולל שלושה שלבים, ניקוי העור, חיטוי והזנה של העור בכל הכיבים הנדרשים לו. בחירה ב - my-skin מבטיחה לכם שימוש יעיל במוצרים טבעיים שיש להם הצלחה רבה בטיפול באקנה. סבון הפנים של my-skin מנקה את העור באופן יסודי ומסייע לעור להסיר את עודפי השומנים ואת התאים המתים, חשוב מאוד לציין כי כל המוצרים של my-skin הם בעלי רמת  PH המתאימה לעור שומני, התכשירים הללו יוכלו לסייע גם לכם להיפטר מהאקנה ולהיטיב את מצב העור שלכם. טיפול נכון בעור שפר את המצב בהחלט.


הוספת מאמר