• 17-08-2016
  • מאת in-adv

תחומי התמחות

תאונות עבודה או תאונות דרכים יכולות להגיע ביום בהיר אחד ולשנות את חייכם. אל תוותרו על זכויותיכם המשפטיות – פנו לעורך דין מומחה 
נפגעתם בתאונת עבודה או בתאונת דרכים? אל תוותרו על ניצול זכויותיכם המשפטיות. ייתכן שמגיעים לכם פיצויים בגין נזקי גוף, או אפילו בשל אובדן כושר עבודה. עו"ד ניר איצקוביץ' – עורך דין המתמחה בדיני נזיקין ובפרט בתאונות עבודה, בתאונות דרכים ובתאונות דרכים קשות – יוכל ללוות אתכם בדרך החתחתים שעשויה לאפיין את תביעת הנזיקין: משלב הגשת התביעה, דרך הוכחת הפגיעה, ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי ומול חברות הביטוח הפרטיות ועד הזכייה וקבלת הפיצוי שמגיע לכם.

מהם דיני נזיקין?
נזיקין הם נזקים הנגרמים לאדם באירוע בלתי צפוי ועשויים לקרות בכל מקום – בעבודה, בכביש או בבית. לפי החוק הישראלי, דיני הנזיקין הם חלק מן המשפט האזרחי ועוסקים בחיובים לא רצוניים בעקבות נזק שנגרם. תאונות דרכים, תאונות עבודה, פציעה כתוצאה מרשלנותו של אחר, תקיפה ומטרד הם רק חלק מהמצבים בהם עשוי התובע לקבל פיצוי מהמזיק.

מתי להגיש תביעת נזיקין?
העובדה כי נגרם נזק אינה מספיקה כדי לזכות בפיצוי. בין אם מדובר בתביעה מול ביטוח לאומי, ובין אם מול אדם פרטי או חברת ביטוח פרטית, השיקול להגשת תביעת נזיקין צריך להתבסס על מידת האחריות של האדם או של הגוף המזיק, על היקף הנזק ועל מידת חומרתו. לעיתים, הנזק שנגרם פעוט יחסית והפיצוי שייפסק לתובע נמוך מהוצאות התביעה והמשפט.
בכל מקרה – תביעת נזיקין היא עניין מורכב. יש לעבוד עם עורך דין מקצועי, מיומן ומוביל בתחום, שיוכל לנתח את המקרה באמצעות כל הכלים המשפטיים הנכונים ולוודא שזכויותיכם המשפטיות ממוצות עד תום.
חשוב מאוד לזכור – חובת ההוכחה היא על התובע! התובע נדרש להוכיח בעת הגשת התביעה כי אכן נעשה לו עוול, בין אם מדובר ברשלנות או חובת הזהירות החלה על הפוגע, יש צורך להוכיח קשר סיבתי בין התאונה או האירוע המדובר לבין הנזק וכמובן – להוכיח את קיומו של הנזק על כלל מרכיביו.

???????מתי להיעזר במומחה חיצוני?
תמיד.
אל תקלו ראש בתביעות הנזיקין שעשויות להשפיע באופן מהותי על רווחתכם ועל המשך חייכם. גם כאשר מתנהלים מול המוסד לביטוח לאומי – התנהלות שמעולם לא הייתה קלה ונוחה – וגם אם מתנהלים מול חברות ביטוח פרטיות שיעשו הכל כדי לצמצם את שווי הפיצויים, מומלץ להיעזר בעורך דין מומחה.
בשל הרגישות האישית שמלווה בדרך כלל תביעות נזיקין, אנשים רבים נרתעים מלתבוע או לבצע הליכים שיסייעו להם לקבל את מה שהם זכאים לו על-פי חוק. אם אתם זקוקים לסיוע משפטי או לייעוץ, צרו קשר עוד היום עם עו"ד ניר איצקוביץ', עורך דין ברחובות בעל ניסיון רב שנים בתיקי נזיקין, שיוכל לייצג אתכם בצורה המקצועית והמסורה ביותר


הוספת מאמר