• 13-07-2017
  • מאת dolevlevi

לשמור על הערך

כל נכס או ריהוט שנמצא מחוץ לבית נמצא בסכנת בלאי והרס בעקבות מזג האוויר בישראל. עם סוכך חשמלי אפשר לשמור על הנכסים ולהאריך את חיי הרהיטים

כל פיסת ריהוט שנמצאת בחצר הביתית נמצאת בסכנה של הרס ובלאי בעקבות מזג האוויר הקיצוני בישראל. החל מריהוט הגן ועד לרכב, הציוד שברשותנו צריך לקבל הגנה כדי שלא יחליד או יעבור תהליך של בלאי, או פשוט יהרס לחלוטין בעקבות הצפה או חום קיצוני.

אם ברשותכם גינה ובה נמצאים מוצרים כאלו ואחרים, או אפילו חנייה לרכב, כדאי לשקול ולהתקין סוכך חשמלי שיגן עליהם. סוכך רגיל מסובך מדי וקשה לתפעול, אך סוכך חשמלי יעשה את העבודה בלחיצת כפתור וללא מאמץ מיוחד מצד המפעיל. הרכב יהיה מכוסה ומוגן מנזקי שמש וגשם, רהיטי הגן לא יעופו ברוח והציוד יישאר שלם בדיוק כמו ביום שרכשתם אותו. חיפוש סוכך חשמלי מחיר ועלויות יגלה קשת רחבה של מחירים, בהתאם לאיכות הסוכך, גודלו והחומר ממנו הוא עשוי.

התקנת סוכך חשמלי מחיר ועבודה תעלה כמות אלפי שקלים, אך זהו מחיר ששווה לשלם לאור החיסכון שיווצר מהשמירה על המוצרים בחצר. ככל שהסוכך יקר יותר, כך הוא גם יותר עמיד ודינמי, אך הוא הפתרון המושלם לשמירה על ציוד תקין. כאשר לא צריך להחליף שולחנות, כיסאות ואריחים שנפגמים בפרגולה של החצר, רואים כי למעשה התשלום מתקזז ואפשר להינות מהמוצרים הללו לאורך זמן.

גם לנפש

מעבר לציוד, סוכך חשמלי מאפשר גם לשבת בחוץ בכיף. הרבה אנשים נרתעים מהוספת סוכך חשמלי למרפסת או לפרגולה מתוך חשיבה שהמחיר לא שווה את זה. תתפלאו לדעת שכאשר אפשר לצאת החוצה ולנשום קצת אוויר מבלי להישרף או להירטב, אנשים אוהבים לעשות זאת. הסוככים החשמליים מאפשרים לשחק עם הצל מבלי להתאמץ. אפשר להוריד אותו כאשר רוצים לשבת ולגלגל אותו מעלה כאשר רוצים להשתזף. סוכך חשמלי הוא מוצר נוח, קומפקטי ורלוונטי לישראל.

 

 


הוספת מאמר