• 16-07-2017
  • מאת kwikkopy4545

כיצד לבחור בית דפוס מקצועי?

כיצד לבחור בית דפוס מקצועי?

בחירת בית דפוס היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב כי יש מגוון רחב של נותני שירותים בתחום הזה. מצד שני, ניתן לצמצם בצורה ניכרת את הסיכון והמאמץ אם לוקחים בחשבון את הפרמטרים הבאים:

א. אזורי מתן שירות – בשלב הראשון כדאי לבחור בית דפוס קרוב מבחינה גיאוגרפית. קרבה מסייעת להתנהל בצורה שוטפת מול נציגי המקום, מאפשרת ללקוח להגיע לעיתים קרובות כדי לקבל או לתת הזמנות ומקלה גם על איסוף המלצות.

ב. תחומי התמחות – בשלב השני ניתן לסנן בין עסקים בענף הדפוס לפי תחומי התמחות. יש מקומות שמתמחים בהדפסות ללקוחות פרטיים בלבד, לעומת כאלה שמציעים את השירות עבור מוסדות ציבוריים, פרויקטים גדולים וכן הלאה. התמקדות בתחום התמחות רלוונטי חוסכת מאמץ והוצאות מיותרות.

ג. ציוד ושירותים – בשלב השלישי כדאי להגיע לפגישת היכרות לא מחייבת עם נציגי העסק. את הפגישה כדאי לערוך במקום שבו מתבצעות הדפסות, על מנת לנצל את ההזדמנות ולראות מקרוב את הציוד. בעזרת סקירה של הציוד ניתן גם לדעת איזה שירותים ניתנים על ידי החברה ומה מייחד אותה בהשוואה למתחרים.

למה חשוב לקבל המלצות?

קשה ולא כדאי לבחור בית דפוס מקצועי בלי לקבל עליו המלצות. רצוי שההמלצות יהיו אובייקטיביות ואותן ניתן לאסוף דרך חברים, קרובים ובני משפחה. במידה ולא מכירים באופן אישי אדם שהשתמש בשירותי המקום או העסק, ניתן לקרוא מידע באתרי האינטרנט. המידע באינטרנט מתייחס לכל סוגי ההדפסות והוא יכול לעזור ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

חשוב לקבל המלצות כי זו דרך מצוינת למנוע עוגמת נפש. בית דפוס מקצועי עם המלצות תמיד יעשה הכל על מנת לשמור על המוניטין שלו, מה גם שהוא מקבל את ההמלצה מהלקוח רק לאחר שהוא מוכיח אמינות ועמידה בלוח זמנים. כמו כן, ניתן לחפש המלצות לפי תחומים ספציפיים וכך לחסוך זמן יקר בהשוואה בין בתי דפוס ברחבי הארץ.

לסיכום, בחירת עסק שמציע שירותי דפוס דורשת מאמץ. כדאי להתחיל בהשוואה בין אזורי מתן שירות, להמשיך עם תחומי התמחות והשוואת שירותים ולקבל המלצות. 


הוספת מאמר