• 10-09-2017
  • מאת dolevlevi

בזרוע נטויה

בהרבה מאוד בתים פרטיים, פתרון ההצללה המועדף הוא סוכך זרועות איכותי, שישדרג את הבית מבחינה פונקציונאלית ומבחינה עיצובית

בתים פרטיים רבים בנויים היום בצורה בה המרפסת בחצר, או בדק, מוקפת בקירות או בגדר ויש שטח קטן באופן יחסי שחשוף לשמש. אותו שטח יכול למנוע מבני הבית לשבת בחוץ. הקיץ הישראלי הוא חם ולח מאוד ואנשים פשוט מעדיפים לשבת במזגן. עם זאת, כאשר מוצאים פתרון הצללה טוב, אפשר ליהנות מישיבה במרפסת גם בימים החמים ביותר.

אחד מפתרונות ההצללה הטובים ביותר לסוג כזה של מרפסות הוא סוכך זרועות חזק ואיכותי העשוי מאלומיניום. סוכך זרועות הוא פתרון הצללה מקיף שלמעשה מכסה את אותו איזור חשוף ונותן תמיכה בעזרת זרועות חזקות ומעוצבות. הזרועות נותנות אלמנט של תמיכה ויכולות גם לשדרג את המראה כאשר מעצבים וצובעים אותם בצורה מעניינת.

המגוון של סוככי הצללה הוא גדול מאוד ואפשר לבחור ממגוון רחב של סוגים. עם זאת, ידוע כי אלומיניום הוא החומר המועדף על מרבית המומחים כשזה נוגע לפרגולות או סוככים. אלומיניום הוא חומר שקל מאוד לעבוד איתו, הוא עמיד, חזק, וניתן לעצב אותו בצורה יצירתית יותר. בנוסף, הוא גם אינו אוגר חום ולא "יבשל" את האנשים היושבים במרפסת.

עליית ערך הנכס

האלטרנטיבות הם בדים ופתרונות ארעיים לצד פרגולות ממתכת, ברזל, עץ או אבן, אך בהרבה מקרים, כשבוחרים באלטרנטיבות לא מומלצות, יש בעיות כמו נזילות, התחממות, אי עמידות ועוד. אלומיניום היא הבחירה המועדפת ומכאן כדאי לצאת לדרך.

סוכך זרועות לא חייב להיות רק תוספת פונקציונאלית, ובהרבה מקרים אפשר לעצב אותו ולשדרג אותו בעזרת צבעים וצורות שלא חשבתם עליהם בהכרח. סוכך זרועות יכול לשדרג את החצר מבחינת נראות ויכול אף להגדיל את ערך הנכס בזמן מכירה. לפני הבנייה, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהגיע לבחירה המועדפת מבחינת מחיר, עלויות והתקנה.


הוספת מאמר