• 10-09-2017
  • מאת dolevlevi

להיכנס לנעליים אחרות

חדרי ה-VR תופסים תאוצה מפני שהם נותנים לאנשים את האפשרות להפוך למי שהם רוצים, בקלות ומבלי להסתכן

הפנטזיות הפרועות ביותר של אנשים בדרך כלל אינן מתממשות ואינן יוצאות לפועל. אנשים רוצים להיות דברים שהם אינם ולרוב מוותרים על התענוג שבלהפוך לנהג מירוצים, מטפס הרים, קיאקיסט או כל מקצוע אקסטרים אחר. הטכנולוגיה העתידנית מתקדמת מאוד וכיום אפשר להיכנס, בעזרת מציאות מדומה, לכל נעליים שתרצו ולהפוך לכל אדם בלחיצת כפתור.

המציאות המדומה היא העתיד של משחקי המחשב. בעזרת משקפיים וחיישנים אפשר להפוך לכל אחד וישנם משחקים רבים שממקסמים את ההרגשה הזו. בין אם מדובר במשחקי מכוניות, מלחמה או משחקי אקסטרים מותאמים. קל מאוד להתאהב בהרגשה הזו והיא ממכרת מאוד, ולכן, הטרנד של חדר VR הוא חזק ופופולארי מאוד.

חדר VR הוא למעשה חדר שלם המוקדש למטרת מציאות מדומה. המשתמש מרכיב את המשקפיים והחיישנים ויכול להתנועע בחדר בחופשיות, כאשר בעיניו הוא נמצא במקום אחר לחלוטין – יער, מסלול מירוצים, הר, או כל דבר אחר. ההרגשה היא שונה מאוד והמשחקים המותאמים הולכים ומשתפרים עם הזמן. לא רחוק היום בו נוכל להשתמש בהליכון מיוחד ולמעשה לשחק בכל משחק שנחפוץ – כדורגל, משחקי יריות ומה לא.

רק ההתחלה

כאשר משחקי הקונסולות נחשפו לפני 20 שנים, חשבנו ששיא הטכנולוגיה כבר כאן. בפועל, ההתקדמות הטכנולוגית היא מטאורית ולאור הפופולאריות הגדולה של משחקי המחשב, צפויים שינויים והתקדמות גדולה בשנים הקרובות. חדר VR הוא רק ההתחלה וכמוהו צפויים להיפתח רבים בכל רחבי הארץ בקרוב.

החדרים החדשים הולכים ומתקדמים והמכשור הוא חדיש יותר. יש יותר חיישנים וקל מאוד להישאב לתוך התחושה שאתם במקום אחר וליהנות מהרפתקה גדולה מבלי להסתכן או להתאמץ. חדר VR טוב הוא חדר גדול שנותן את התחושה שהכל אפשרי, למרות שלמעשה, אתם נמצאים בין ארבע קירות וכבולים לחוקי הפיזיקה המקובלים.


הוספת מאמר