• 10-09-2017
  • מאת barzilaliore

לראות ירוק מול העיניים

יש שינוי לטובה

כמו כל תחומי החיים גם בתחום ההדברה חלו שינויים מרחיקי לכת, אנשים חיפשו להתייעל משני היבטים אפקטיביות ובטיחות, כאשר שניהם בעלי חשיבות עליונה ולעיתים להיות נוגדים זה את זה, מטרת ההדברה מובנית מעליה והיא: מיגור בעלי החיים למיניהם מזוחלים ועד מעופפים מהאזור המודבר. ההדברה מבקשת למגרם באופן מוחלט. אבל ברור ומובן מאליו שאין זה אומר שניתן להתעלם או לוותר ולו במעט על הפן הבטיחותי וההגנה על האנשים והחפצים הנמצאים באזור.

להכיר את העובדות

ההיסטוריה הרחוקה והקרובה מלאה בסיפורים אודות הדברות שסיכנו חיי אדם עד כדי מוות מוחלט. הדברה ירוקה מבקשת לייעל את המערכת ולהפוך את ההדברה לטיפול אפקטיבי ובטיחותי כאחד. שהמצב יהיה כזה שגם במקרה שיש צורך בהדברה אנשים לא יתלבטו בגלל חשש סכנה אלא ייבחרו בהדברה המתאימה ויוכלו ליהנות ממנה מכל הבחינות.

שלוש מעלות טובת ועוד...

ניתן לחלק זאת לשלושה

  • יעילות – אופן הפעולה של הדברה ירוקה גורמת לכך שהיא נחשבת ליעילה לטווח ארוך, היא פועלת באופן ישיר על בעל החיים המודבר ופועלת לתוך האזור בו הוא מתפתח, תוך הכירות עם אורח חייו, התרבותו ושרידותו, כך היא מבטיחה שהוא לא ישוב שוב.
  • בטיחות– האופן בו מתבצעת ההדברה והחומרים מהם היא מורכבת גורמים לכך שהיא אינה משפיעה על בני האדם הנמצאים בסביבה, היא מתמקדת במטרה ומהווה סכנה לבעלי החיים בלבד.
  • נוחות – קל ונוח להדביר בשיטת הדברה ירוקה, אין צורך לשמור מרחק מהאזור המודבר וניתן ליהנות באופן מידי מהטבה באזור, ההדברה מתבצעת בתחכום ובנוחות והמקום חוזר לשימוש מידי.

זכות שהיא חובה

חשוב לדעת שהשימוש בהדברה טובה ובטיחותית הינה זכות שהיא חובה, מספיק להסתכל סביב ולראות את השלכותיה של הדברה שאינה כזו כדי להבין את החשיבות של כמות ההדברה ואופן פעולתה על בעלי החיים, אין ספק שמודעות והיכרות עם השיטות השונות תוכל לסייע ולהביא את בני האדם לשביעות רצון מההדברה ולשימוש יעיל באזור המודבר.


הוספת מאמר