• 12-09-2017
  • מאת שונטל11

הארי החליק את ידיו

הארי החליק את ידיו במעלה גופי העליון כשנשקנו, ותחושת קצות אצבעותיו על עורי גרמה לרגלי לרעוד. הוא הידק את גופי חזק יותר אל נשימתו, ונשימתנו נעשתה מהירה ודחופה יותר.

אם החדר הזה היה בוער, אפילו לא הייתי שם לב. כי אתה לוקח את דעתי עם השקרים הלבנים הקטנים שלך, שקרים לבנים קטנים ... את אומרת שאת ילדה טובה, אבל אני יודעת שתעשי, ילדה, כי את מספרת לי כל הלילה השקרים הלבנים הקטנים שלך, שקרים לבנים קטנים, עם השקרים הלבנים הקטנים שלך, שקרים לבנים קטנים ...

הארי גישש על הדלפק עבור מערכת קול מרחוק כמו השיר סיים לסגור אותו בלי לשבור את הנשיקה שלנו. כרכתי את זרועותי סביב צווארו, והוא התחיל להוליך אותי לאחור מהמטבח ודרך דלת לחדר חשוך. שפתיו לא עזבו את ידי כשחש את ידו לאורך הקיר, ואז האורות העמומים נדלקו, מעיפים זוהר זהוב על מה שהבנתי עכשיו שחדר השינה שלו. הוא בעט בדלת מאחורי הדלת והתחלתי לגשש בכפתורי חולצתו. הרגשתי את החיוך שלו נשבר על שפתי כשאמר, "אה, אז עכשיו אתה רוצה להוריד את החולצה שלי ..."

חייכתי בחזרה אל שפתיו בעודנו ממשיכים לנשק. "טוב, ניסיתי לזרוק עליך שתי כוסות, אבל אתה פשוט לא היית לוקח את הרמז, "הקנטתי.

הוא צחקק כשפתחתי את הכפתור האחרון והשלתי את החולצה מעל כתפיו. שיפשפתי קלות את כפות ידי על חזהו ומטה, ועקבתי את קעקוע הקעקוע שלו באצבע. הוא היטה את ראשו הצידה והחל לנשק את צווארי, ובו בזמן הרים את שולי הגומי עד לכתפי. הוא התנתק כדי למשוך את ראשי מעל ראשי ואחר כך הידק את שפתיו אל גופי בשעה שהפיל את ראשי על הרצפה. הודיתי בשתיקה לקאלי על שהציקתי ללבוש בגדים תחתונים הגונים באותו ערב.

תחבתי את אצבעותי לתוך לולאות החגורה של מכנסי הג'ינס הרזים שלו ומשכתי אותו אלי. יכולתי לחוש את קשיותו נלחצת נגדי מבעד למרקם, והוא העביר את ידיו אל שערי, אוחז בו כמה נשיקות. פתחתי את כפתורי הג'ינס שלו והוא בעט את הנעליים שלו לפני שהחליק את הג'ינס שלו ובעט בהם על פני החדר. לקחתי רגע כדי להתפעל עד כמה הוא נראה סקסי מחורבן, כשהוא פתח את מכנסי הג'ינס שלי, ויצאתי מן הלובוטין שלי, ומיד הפחיתתי את הגובה שלי בארבעה סנטימטרים בערך. "היי, לאן אתה הולך?" הארי הקניט.

פרסומת - המשך קריאה למטה
יותר מחדר הבלוג

הקש על Cosmo: האם אני מתחתן עם האיש הלא נכון?

Wattpad על Cosmo: חברים סקסי עם יתרונות

Wattpad על Cosmo: לילה עם כבאי סקסי
"אני לא הולכת לשום מקום, "אמרתי לו כשהרכתי את מכנסי הג'ינס על ירכי והנחתי אותם בערימה קטנה על הרצפה.

הוא השמיע מלמול של הערכה שעה שסקר אותי בתחתוני. דירות דיסקרטיות סאטן הצי והחגורה נראה כמו להיט. הוא נאלץ להתכופף כדי לנשק אותי עכשיו, ודחף אותי בעדינות אל מיטתו, גחן מעלי ונטע נשיקות רכות על שפתי. החלקתי את אצבעותי על צדי גופו אל חגורת המתאגרפים שלו וקרסתי את קצות האצבעות מעל החלק העליון, מלטף בעדינות את בטנו בגב אצבעות. הוא העביר את ידיו על בטני אל שדי ושפשף בעדינות את אגודלו מעל הפטמה שלי. פלטתי אנחה לא רצונית, והוא התחיל לנשוך נשיקות על הלסת שלי על צווארי. הוא ליטף את לשונו על עצם הבריח שלי ואני קימרתי את גבי בהנאה. הוא החליק את ידו מאחורי גבי ופתח את החזייה שלי בתנועה מהירה אחת. שמטתי אותו מעל קצה המיטה, והוא השפיל את פניו על הפטמה השנייה שלי וסובב בעדינות את לשונו סביבו. הפעם גנחתי בקול רם יותר וקברתי את אצבעותי בשערו. אחרי רגע הוא הרים את ראשו ומשך אותי בזרועי בתנוחת ישיבה. נעתי כך שישבתי על ברכיו והחזקתי את פניו בידי כשנשקתי לו בלהט, והוא ליטף בעדינות את הפטמות שלי בגב ידיו. דחפתי אותו לאחור, כך שהוא שכב, ואני עדיין ישבתי על הרצפה, ואני המשכתי לנשק אותו לפני שאני נושך בעדינות על שפתו התחתונה. עכשיו הגיע תורו לגנוח, ואני חרקתי את שיני על תנוך אוזנו, אחר כך קינחתי את שפתי על צווארו לפני שנישקתי את דרכי לאט בחזהו, בבטנו, ונעצרתי במכנסי הבוקסר שלו. היססתי לרגע, לפני שסלסלתי את אצבעותי על חגורת המותניים ומשכתי אותן למטה.

הוא היה חם וחם. הוא הרים מעט את ראשו מהמיטה כדי להביט בי, אבל בעוד אני מעביר את לשוני על קצה הזקפה שלו, הוא גנח והניח לראשו להישמט לאחור. העברתי את לשוני על כל גופו והוא נשם כמה פעמים עד שנשען על מרפקיו כדי להביט בי. "אני לא אעשה שתי דקות איתך, "התוודה. התחלתי למחות, אבל הוא משך אותי למעלה וגלגל אותי כך שהייתי על הגב והוא גחן מעלי שוב. "זה היה טוב מדי, "הוא נשם כשנשק אותי על שפתיו והעיף את ידו על גופי. הוא העביר את אצבעותיו על החלק הפנימי של ירכי, בקלילות שכמעט לא היתה לגעת, אבל נתתי מלמול


הוספת מאמר