• 12-09-2017
  • מאת seomagniv

הליך שאיבת שומן בשילוב עם ניתוחים אחרים

רבים מבקשים להצר היקפים, לרדת במשקל ואף משקיעים בכך, יחד עם זאת רבים מתקשים להגיע אל קו הסיום- אל המשקל הרצוי ועל כן קיים הליך שאיבת שומן. עם זאת מי שעומד לבצע שאיבה, (של שומן), צריך לדעת שאין הליך זה פוטר אותו מהמשך הקפדה על תזונה ופעילות ספורטיבית, וזאת כי שאיבות של שומן מעניקות עזרה לא קטנה, אך יחד עם זאת מצריכות את שיתוף הפעולה המלא של הפציינט.

עבור מי מיועד הליך שאיבת שומן?

הליך בו שואבים שומן לא מיועד עבור כולם, אלא רק עבור מי שנמצא בקו הבריאות, אינו סובל מעודף משקל והעור שלו יחסית גמיש, כך שהתוצאה של ההליך, (שאיבה), יהיה נראה לעין ולא יבלע מבלי להשיג את המטרה. כמו כן מוטב לעבור הליכי שאיבות שומן בטרם עוברים את גיל 40, וזאת כי אז העור מתחיל לאבד מהאלסטיות שלו ועל כן יותר יתקשה להתכווץ לפי נתוני השומן החדשים. כמו כן הליך שאיבת שומן מצריך מהמטופל לחדול לעשן ואף לצרוך אלכוהול ומגוון ויטמינים, מדללי דם ותוספים.

תוצאות

הניתוח עצמו אורך סה"כ עד כשעתיים, אך תקופת ההחלמה יותר ארוכה, דורשת לנוח כחודש. כמו כן בתום ההליך, (שאיבה), יש לעטות חגורת לחץ  שמיועדת לאזור הטיפול לתקופה של חודש ימים. ייעוד החגורה לקבע את צורת העור באופן מתוח ואחיד. מי שמחכה לחזור לשגרה יגלה שכבר בתום שבוע ניתן לחזור אליה באופן הדרגתי, אך מי שמבקש לחזור אל אימוני הכושר יצטרך להתאזר בסבלנות לתקופה של חודש ימים- תלוי כמובן באיזה אופי של פעילות מדובר.

פעולות מחזקות

מי שמבקש להקל על הכאבים, יכול כבר בתום שבועיים לבצע עיסוי באזור בו בוצעה שאיבת השומן, וזאת בין היתר גם על מנת להקל על הנפיחות באזור. כמו כן יש לציין שאין לעבור כמה הליכי שאיבות, אלא פעם אחת אמורה לעשות את העבודה. לסיכום שומנים תמיד יש, אך השאלה כמה שומנים יש וטוב לדעת שאם הכמות משפיעה על המראה החיצוני, ניתן להיפטר מאותם שומנים באופן יעיל.

לדברי  דר יעקב בר אחד מהמנתחים הפלסטיים הגדולים בארץ "ניתוח אשר משתלב יפה עם שאיבת שומן והרבה נשים בוחרות לעבור ביחד בקליניקה,  זהו הניתוח הפלסטי הנפוץ והמוצלח להגדלת החזה". רק תחשבו על השילוב המנצח הזה - הגדלת החזה יחד עם יישור הבטן והפחתת שומן מהירכיים. התוצאה יכולה להיות מרשימה פי כמה וכמה והתוצאות משנות צורה וחיים ללא היכר.


הוספת מאמר