• 12-09-2017
  • מאת dolevlevi

מודרניזם דורי

אברהם יסקי היה אחד מראשוני האדריכלים בארץ, וכעת שני בניו ממשיכים את דרכו עם חברה מוצלחת שעוסקת במספר רב של פרויקטים

לא משנה היכן אתם נמצאים, יש סיכוי סביר שבמרחק לא גדול מכם נמצא מבנה שהקים אדם מיוחד מאוד. אברהם יסקי היה אחד מראשוני האדריכלים במדינת ישראל וידו בהרבה מאוד מבנים שקמו בתחילתה של המדינה. אברהם יסקי החל את פעילותו בשנות החמישים ופעל בעיקר במרכז הארץ ובתל אביב, אך ניתן לראות פרויקטים שלו מהצפון עד הדרום.

אברהם יסקי היה מחלוצי האדריכלות בארץ והראה את הדרך להמון אדריכלים צעירים, ביניהם שני בניו. לשני הבנים, יובל ושאול, יש כיום חברת אדריכלות מאוד מצליחה, שעובדת גם היא בעיקר במרכז הארץ ופועלת במגוון רחב של תחומים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.

לפני כמה שנים איבדו שני הבנים את אביהם, אך המורשת שלו נשארה. אברהם יסקי דגל בבנייה מודרנית ופרקטית מאוד. גם הבנים עוסקים בהרבה מאוד פרויקטים של מודרניזם כמו תמ"א 38 ובניית מתחמים עסקיים גדולים. החברה חרטה על דגלה מקצוענות ויעילות וכך עובדים שני הבנים ואף דורשים זאת מהעובדים שלהם.

חברה מנוסה ואיכותית

בחברת יסקי אדריכלות ישנה חבורה מרשימה מאוד של אנשי מקצוע מנוסים ובחברה מנסים לתת מענה כללי לבעיות אדריכליות ואחרות. האב אברהם יסקי הוא הדמות שעליו בנויה החברה והבנים מנסים לקחת איתם את כל מה שהם יכולים מהעקרונות של האב. החברה בונה בימים אלו מספר פרויקטים מעניינים ואף עוסקת כל הזמן בחיפוש אחר בניינים המועדים לתמ"א.

אברהם יסקי בנה בשתי ידיו חלק מהמבנים הבולטים והגדולים בישראל, הוא הניח את היסוד לחברה של בניו, שעוסקת כיום בעבודה חשובה מאוד בפיתוח המרכז העסקי והפרטי הן במרכז והן בפריפריה. השניים מיישמים את העבודה של אביהם בשטח וצפויות להם עוד שנים רבות של עבודה פוריה על פרויקטים חשובים בישראל.


הוספת מאמר