• 12-09-2017
  • מאת dolevlevi

מסיבה גדולה

 

קודם כל ברכות, אם החלטתם לארגן מסיבת ענק ולהזמין אליה את כל החברים והמשפחה שלכם, כנראה שקיבלתם קידום מטורף בעבודה, נולד לכם ילד, או שעבר עליהם אירוע בסדר גדול שכזה.
לאירועים בסדר גדול שכזה, יש להערך מראש ולבצע רשימה מסודרת של כל הדברים שצריך לדאוג ולארגן על מנת שהאירוע יהיה מוצלח וכולם יהיו מרוצים.

הדבר הראשון שאנחנו צריכים לדאוג לו הוא הקייטרינג, בהנחה שאתם לא הולכים לבשל לכלל האורחים ארוחה, עליכם לדאוג לקייטרינג מכובד שידע פחות או יותר את כמות האורחים שלכם, ויביא כמות אוכל בהתאם. דעו לכם, כי הכיבוד אותו תגישו במהלך המסיבה הוא אחת מהפרמטרים העיקריים להצלחה או כישלונה של המסיבה בעיני רבים ובעיקר בעיני המבוגרים שיגיעו ופחות יחפשו את הריקודים והבלאגן.

לאחר שדאגתם לאוכל, כעת חשבו טוב טוב מה קהל היעד שלכם רוצה במסיבה, אם הוא מעוניין במסיבת ריקודים סוחפת או מוזיקת רקע שבמקביל אליה אנשים יכולים לשבת ולדבר. על פי ההחלטה שתקבלו בחלק זה תדעו האם להזמין DJ שירקיד את כולם או מספיק להכין רשימת שירים ולהשמיע אותה באמצעות המחשב.

כעת אחרי שיש מוסיקה וDJ אתם צריכים להתחיל לחשוב על יתר אביזרים למסיבה שהם לא פחות חשובים כגון: כובעים, חולצות ויתר הפתעות שניתן לחלק לאורחים.
אביזרים למסיבה אמנם לא נמצאים בראשית הרשימה של הדברים שיש לארגן אך מדובר בדבר מהותי וחשוב שיש לדאוג לו ולא לדחות את זה לרגע האחרון.


שדרוג האירוע

תחום אביזרים למסיבה הינו יכול לשדרג את המסיבה שלכם ולהפוך אותה גם כן לבלתי נשכחת, אמנם לא מדובר בקייטרינג שילווה את כלל האירוע, אך מדובר בנושא מהותי גם כן. אנשים רבים מעידים כי הם מאוד אוהבים את כלל הגימיקים שמחלקים ברחבת הריקודים ועבורם אביזרים ואפקטים אלו משדרגים את האירוע בצורה משמעותית, זכרו זה במהלך ארגון האירוע שלכם.


הוספת מאמר