• 02-01-2018
  • מאת dolevlevi

עלות הכיסוי

המחיר של סוכך מתגמד לאור השימוש בו. אם רוצים להתפנק, המחיר אכן שווה את הטרחה והעבודה

הבנייה של היום, בין אם היא נעשית בבתים פרטיים או בבניינים, כוללת לרוב מרפסות. אנשים רוצים מרפסות מכיוון שהם רוצים את הצוהר הזה אל האוויר הפתוח ורוצים לקבל עוד אזור אירוח מפנק לימים נעימים. עם זאת, לאור העובדה שבישראל אין הרבה ימים נעימים, יש צורך בהתקנה של סוככים.

יש הרבה מאוד פתרונות הצללה אפשריים בשוק. החל מפתרונות ארעיים וקלים כמו בד שמכסה את השטח, דרך פתרונות ביניים כמו סוככים חשמליים ועד לפתרונות קבועים כמו פרגולות מאלומיניום או ברזל.  לכל סוכך יש את היתרונות והחסרונות שלו וכל אחד צריך לחשוב עד כמה הוא רוצה לשבת במרפסת, כמה כסף יש לו להשקיע והאם כל ההליך שווה את ההשקעה.

כאשר מבררים על מחיר סוכך צריך לקחת בחשבון את כל המשתנים הללו ולהגיע למסקנה בעזרת איש מקצוע. חשוב לדבר עם הרבה אנשים, לראות את ההתאמה של המרפסת או השטח שרוצים לכסות ולקבל הצעות מחיר מכמה אנשים. רק כך אפשר לקבל מושג לגבי מה הצורך, ואיזה מחיר יש לשלם.

חשמל בכפות ידיך

לאחר שמתקינים סוכך מתאים, יש לשקול לחבר אותו לחשמל. כאשר הסוכך מחובר לחשמל, אפשר להוציא ולקפל אותו בלחיצת כפתור וללא צורך בשימוש ידני במנואלה. לאור העובדה שבמרבית המקרים, אנשים מתעצלים לשבת בחוץ, לא צריך להוסיף להם מטלה פיזית נוספת. עם סוכך חשמלי אפשר לקבל את הדרייב הזה ולשבת במרפסת.

טווח המחירים של התקנת סוכך הוא גדול מאוד. כשמנסים לברר על מחיר סוכך צריך לקחת הרבה מאוד אלמנטים בחשבון. בסופו של דבר השאלה הגדולה היא האם המרפסת החיצונית תנוצל לאור השדרוג. אם התשובה היא כן, אז העלות היא יחסית משנית, אם התשובה היא לא, יש לחשוב על כיוונים אחרים.


הוספת מאמר