• 06-01-2018
  • מאת danbulery

עכבר עכבר הסתתר פן הלוכד יבוא מהר

איך נפטרים מעכברים בשנת 2018, בלי לפגוע בעכבר?

נתחיל מקצת מידע על העכברים. עכברים זו חיה מכרסמת המסוגלת לכרסם , ובכן, כל דבר. מאוכל, אריזות מזון, בגדים ועד חוטי חשמל. רוב האנשים נחרדים למחשבה על עכבר בביתם, מפאת המחלות שהוא נושא. הרי מדובר בעכבר שהיה בביוב ( ובהמשך נדבר גם על הדברת ביוב) וביוב כיודע יש המון חיידקים המסוכנים לחיות המחמד ולבני האדם.

סיבה נוספת שאנשים מעוניינים להיפטר מעכבר היא הפחד שהעכבר יעלה עליהם באמצע השינה. לרוב, העכברים יברחו מבני האדם ,אך אם ירגישו מאוימים הם עלולים לנשוך את בן האדם ולהעביר מחלות מסוכנות. סיבה שפחות מוכרת אך חשובה מאוד היא העובדה שעכברים מכרסמים חוטי חשמל וצינורות מים. אין צורך להדגיש מה הסכנה בכבל חשמל קרוע , אם זו בתשתית החשמל שבבית שכן העכבר נמצא בחורים ובקירות ואם אלו כבלים של מכשירים חשמליים.

לכידת עכברים או הדברה ?

לכידת עכברים מתבצעת כאשר זיהיתם שיש עכבר- או עכברים בבית. לוכד מקצועי יגיע לתפוס את העכבר חי, בלי צורך בפיזור מלכודות רעל המסוכנות גם לבני אדם ולחיות מחמד ובלי מלכודות גבינה שאפילו העכברים כבר לא נופלים בפח שלהן.

טיפול משלים או טיפול מונע זו הדברת ביוב. בביוב שרוצים המון חרקים ומזיקים שונים. האמת היא, שמרבית החרקים מגיעים מהביוב ולא מהדלת שהשארתם פתוחה. ביוב, בניגוד למים נקיים זורם לכלוך רב שיוצר עוד ועוד חיידקים. עכבר המגיח מביוב בהחלט מפחיד, אך יותר מכך- פרוותו נושאת המון חיידקים מזיקים. הדברה בתוך הביוב יכולה לעשות לביוב הפרטי בביתכם או לביוב של כל הבניין ( מומלץ ביותר) ומטרתה למנוע מכל המזיקים האלו לצאת אליכם בכיורים ובאמבטיות.

עכבר הוא חיה חמקנית במיוחד, לנסות להתמודד איתה לבד זו מלחמה מיותרת שבמהלכה עכבר יפזר חיידקים בכל הפינות בהן הוא ישרוץ. לכידת עכברים על ידי לוכד עכברים מקצועי, נעשית בצורה הומנית וזריזה, ותאפשר לכם ליהנות מבית או משרד שנעים לשהות בו , בלי עכברים.

 


הוספת מאמר