• 03-02-2018
  • מאת dolevlevi

הכל במכה אחת

הדרך לחלל מעוצב בצורה מושלמת היא ארוכה ועוברת בדרך של תהליך חשיבה מסובך. חשוב מאוד לא להפריד בין הצורך לייצר חלל יפה, לבין ייצור של חלל אפקטיבי ונוח לשימוש, שכן הם באים ביחד. לעיתים, עולה הצורך לכסות את כל הרצפה עם אריחים או שטיח מקיר לקיר, אך לא כולם אוהבים להתחייב לאופציה הזו. בדיוק לשם כך קיימים אריחי שטיח מעוצבים שנותנים את הפתרון המושלם.

אריחי שטיח עוזרים כאשר רוצים לחסום גישה באופן זמני אל כספות או קופסאות חשמל הנמצאות מתחת לרצפה. עם אריחי שטיח מתאימים, אפשר לכסות את האזורים הבעייתיים הללו, או אזורים אחרים אותם לא תרצו לראות, אך עדיין לשמור על דרך להגיע לאותה כספת או אותו ארון בקלות. זהו אלמנט חשוב להרבה מאוד אנשים.

לחשוב על הכל

הכיף באריחי שטיח הוא שהם יכולים להעניק לחדר מראה מגוון ושונה. כאשר מרכיבים אריחי שטיח רק על חלק מהחדר, נותנים לו לוק שונה ומעניין, ובעיקר ייחודי ושונה מהסטנדרט. חלק מהחדר יהיה בצבע אחד והשני עם רצפה רגילה, או שחלקים מהחדר יהיו בצבעים שונים ומשוגעים, שיתנו מראה אחר ומיוחד בנוף שלנו.

לא רק בבית הפרטיים נהנים מאריחי שטיח מעוצבים. גם במשרדים, בחנויות, בתי עסק ואפילו מסעדות משתמשות באלמנט העיצובי הזה. אפשר למצוא לאריחים הללו שימושים שונים ומגוונים והם יכולים להוות פתרון מושלם גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה פרקטית פאר אקסלנס.

לפני שאתם מכסים את כל החדר, חשבו על הכל, על הזוויות הנכונות והיתרונות והחסרונות שבכל פעולה וכך תגיעו לתוצאה המושלמת. המסקנה היא שללא צריך להפריד בין הרצון לייצר חלל יפה לבין חלל פרקטי. עם אריחי שטיח אפשר להשיג את הכל, בעלויות ובמגוון מבנים פרטיים ועסקיים כאחד.


הוספת מאמר