• 04-02-2018
  • מאת arikstudy1

קונים נכון – קונים נבון

לא אחת אנחנו ניצבים מול קניית תכשיטים ומתלבטים על איזה תכשיט ללכת, אילו מבין התכשיטים מתאים לתת, או אולי לקנות עבור עצמנו. כמובן שבבסיס השיקול נמצא הנתונים הבסיסיים של מטרת התכשיט. מי קונה את התכשיט ולאיזו מטרה. אחר כך צריך לענות על התשובות לשאלות בנוגע למחיר, למראה, לטיב ולאחריות.

תכשיט ניתן לעיתים כמתנה עבור נערת בת מצווה, אישה, ילדה, או אפילו גבר, לעיתים תכשיטים נועדו לצרכי נישואין כמו טבעת קידושין וטבעות נישואין, יש מיקרים של תכשיטים שמבקשים להשפיע על מראה של הבגד או אז יבחרו לקנות שרשרת זהב, ההתלבטות תהיה מבין שרשראות זהב השרשרת המשלימה את ההופעה. בכל מקרה כל תכשיט נבחר אחרת עם שיקולים אחרים לביצוע הרכישה. אבל ישנם דברים משותפים המהווים גורם משפיע על בחירת התכשיט.

מחיר – המחירים של תכשיטי זהב הינם גבוהים ואפילו גבוהים מאוד שרשראות זהב משקלן רב והמחיר שלהן בהתאם, לכן אם אתם מוגבלים בתקציב עדיף במקום לבחור שרשרת זהב,  לקנות תכשיט זול יותר כמו טבעת זהב, או שרשרת זהב מעורבת בעוד מתכות. מראה – אם אתם קונים תכשיט למתנה צריך כמובן לחשוב על מי שאמור לקבל את המתנה, האופי, הסגנון, המטרה, לכל אחד יש את ההשפעה על המראה והסגנון של התכשיט. טיב – כשרוצים לתת מתנה בעלת משמעות חשוב להקפיד על איכות, לא מכובד לתת תכשיט זול ולא משמעותי, לכן אם התכשיט אמור להיות מתנה כדאי להקפיד על תכשיט איכותי. אחריות – חנויות לממכר תכשיטם איכותיים נותנים אחריות על התכשיט, הם מבצעים תיקונים ומלווים את הקונים במשך תקופה לאחר הרכישה, זו עוד סיבה לכך שכדאי ורצוי לרכוש תכשיטים במקומות מהימנים.

אז צאו לדרך ותבחרו את התכשיט שלכם בהתאמה אישית כדי שתוכלו לברך על הופעה מושלמת ויחד עם זאת עם התאמה מושלמת לתקציב שלכם.


הוספת מאמר