• 04-02-2018
  • מאת dolevlevi

רגל מסיימת

במידה וגם אתם חושבים שיש לכם את המוצר שיכול לשנות את החיים של לא מעט אנשים, אבל אתם לא מצליחים למצוא את הגורם הנכון למכור לו את המוצר, אז הרשו לנו להגיד לכם כי אתם לא לבד ומדובר בבעיה שקיימת אצל לא מעט חברות, שהן בעלות ידע ויכולות בפיתוח המוצר והתאמתו אל המצב הקיים כיום בשוק, אך ברגע שהם צריכות להתחיל להיות במשא ומתן בנוגע למכירת המוצר שלהם הם הולכים לאיבוד.

הפתרון שחברות אלו נוקטות במרבית המקרים הוא לפנות אל חברת מכירות שתהיה אחראית על תחום של מכירת המוצר שלכם לכמה שיותר חברות ולכל המרבה במחיר.
במרבית המקרים ההסכם למול חברת מכירות הוא מתבסס על תשלום קבוע שאליו מתווספות עמלות מכירה משתנות בהתאם למכירות שמבצעות באותו חודש, כך שהאינטרס שלכם ושל חברת המכירות הוא שיהיו כמה שיותר מכירות בכל רגע נתון.

בשנים האחרונות החלו להיות יותר ויותר חברות המעניקות סיוע ועזרה בעולם המכירות, דבר זה בא לידי ביטוי שישנן לא מעט חברות שמבטיחות כי הן יעמדו ביעדים נוקשים ויספקו לא מעט מכירות, דבר שלא קורה בפועל. כדי להימנע מקשרים עם חברה שכזו מומלץ בחום לדבר עם אנשים שכבר באו במגע עם החברה ומכירים את שיטות ודרכי הפעולה שלה, על מנת שתוכלו לדעת האם החברה הזאת באמת יכולה לספק את המענה שאתם צריכים.


שיתוף פעולה

המטרה של כולם ברורה והיא כמובן להעלות את כמות המכירות של מוצרי החברה, יחד עם זאת, על כלל הגורמים המעורבים בתהליך זה להבין כי הם צריכים לפעול בשיתוף פעולה מוחלט בכל רגע ורגע על מנת שכמות המכירות תעלה.
אחת הדרכים הבולטות לשיתוף פעולה פורה, היא קביעת פגישת עבודה אחת לחודשיים בין כל המעורבים בדבר לטובת הצפת פערים ובעיות מהותיות שעלולות לפגוע בתהליך המכירה.


הוספת מאמר