• 05-02-2018
  • מאת pazasraf24

דוכני מזון לאירועים- טיפים לבחירתם

דוכני מזון לאירועים

דוכני מזון לאירועים יכולים להיות המסמר של הערב, אך הם גם יכולים לעיתים להיות "המסמר העקום" של הערב. חברות דוכני מזון רבות מתגאות בדוכני מזון מפוארים, מפנקים, רחבי ידיים ועם אוכל איכותי וטעים שמוכן במקום מול עיני הלקוח, אך בפועל, כאשר מגיעים לאירוע ורואים את דוכן המזון שהוזמן מופתעים לגלות דוכן מזון ישן וחבוט, עם אוכל שרק מחומם במקום (ולא מוכן כפי שהובטח לנו) ובמקרה הטוב אלמנט עיצובי אחד אשר מעניק קצת אווירה לדוכן המזון.

במיוחד לשם כך החלטנו לעשות לכם קצת סדר ולתת לכם מספר טיפים לבחירת דוכני מזון, או יותר נכון, בחירת חברה לדוכני מזון לאירוע שלכם.

מוכנים? הנה זה מגיע:

בחרו חברת דוכני מזון ותיקה ככל הניתן- הותק מעיד בדיוק של 99% על שרידותו של העסק בתחום כה תחרותי אשר מצריך להתחדש, לגוון, לספק שירות לקוחות מעולה, ובשורה התחתונה- לספק דוכן מזון שיהיה המסמר של הערב.בקשו לראות תמונות- אל תסמכו על מה שאומרים לכם בטלפון- בקשו מנציג המכירות איתו אתם משוחים לראות תמונות של דוכן המזון שאתם רוצים להזמין. בקשו להוריד או להוסיף פריטים על פי טעמכם או על פי אופי האירוע. במרבית המקרים הוספה של אלמנטים עיצוביים לא תעלה כסף (אלא אם אתם מגזימים).בקשו הזמנת עבודה מפורטת ככל הניתן המפרטת את חומרי הגלם, מה יש על הדוכן, איך הדוכן נראה וכל הפרטיים הנוספים שסגרתם עם איש המכירות בחברה.במידה ומדובר באירוע גדול (מעל 150 איש עם שלושה דוכני מזון לאירועים ומעלה)- בקשו להגיע לראות אירוע דומה המתקיים לפחות חודש עד חודש וחצי לפני האירוע שלכם (על מנת שתוכלו לאשר את ההזמנה באופן סופי ולעשות שינויים, או בכלל להחליף חברה אם לא תהיו שבעי רצון). באירוע בחנו את איכות המזון וטעמו, את אופי העבודה של צוות העובדים, את הניקיון בעמדת דוכן המזון ומסביבו ואת רציפות הוצאת המזון מהדוכנים (שלא חסר לאנשים אוכל/ שאנשים לא עומדים בתור בדוכן למשך דקות ארוכות).

זקוקים לסיוע בבחירת דוכני מזון לאירועים ? צרו קשר וקבלו עזרה מקצועית מנציג חברת רנטליין, העוסקת בתחום דוכני המזון לאירועים מזה ארבע שנים. 


הוספת מאמר