• 06-02-2018
  • מאת Adva11

ארוחת שף באינטימיות של הבית

תמיד זה נחמד לשבת לארוחה טעימה. הפעולה הפשוטה של ישיבה לאכילה על מנת להכניס אל הגוף את כל המרכיבים הללו אשר הופכים אותו לכשיר לעוד כמה שעות של עבודה הפכה להיות משהו שכולל הרבה מאוד הנאה, בייחוד כאשר האדם אשר אמון על ההכנה של המזון הוא כזה שיש לו כישרון שמביא מזון מעורר תיאבון עוד רק במראה שנמצא על גבי הצלחת עצמה.

לכן לא מעט אנשים מוכנים להוציא סכום לא קטן של כסף על מנת שאדם אחר יכין עבורם את הארוחה שלא רק תשביע אותם אלא תביא להם משהו חדש ומסעיר מבחינה קולינארית. הבעיה היחידה היא שלא תמיד מקבלים מה שרוצים, אלא אם בוחרים שף אישי שעושה את כל הארוחה להכי אישית שאפשר. עד כמה עדיף שף שמגיע בצורה פרטית לכל מקום נדרש, אפילו עד לבית? קראו את הדברים מעוררי התיאבון הבאים.

ארוחת גורמה במרחק טלפון

ארוחה אצל שף היא כזו אשר מצריכה הרבה מאוד תכנון מראש. אבל כל התכנון הזה לא תמיד נושא פרי מכיוון שמגלים במקרים לא מעטים כי לא תמיד מוצאים את המנה הזו שאותה רוצים ברגע נתון, ולמרות כל המבחר המקסים הזה שנמצא בתפריט אולי המנה היא כזו שלא מתאימה לטבעונים או פשוט כזו אשר לא הולמת את הקרייבינג שקיים בבטן ובראש ופשוט לא מרפה.

כאשר בוחרים שף אישי יכולים לצפות לארוחה בדיוק כפי שרוצים אותה ברגע נתון. אחרי שחושפים את הטעם האישי ואת הרצון המאוד ספציפי הזה לארוחה של גורמה עם הרכיבים הכי מובחרים והכי טריים, נותר רק לשף מיומן לארוג את כל אלה למנה טעימה על צלחת שמלקקים עוד הרבה לאחר שהמנה כבר הסתיימה.


הוספת מאמר