• 10-02-2018
  • מאת dolevlevi

המראה המושלם

 

בשנים האחרונות חברות רבות בישראל הבינו כי הן צריכות להתאים את עצמן לסטנדרטים האירופאיים על מנת שהן יכלו להתחרות בליגה של הגדולים בצורה רצינית ומכובדת.
אחד מהדברים הבולטים שחברות אלו עשו היה לשנות מקצה לקצה את מראה המשרד שלהם וזאת לאור העובדה כי לקוחות מחוץ לארץ מגיעים אליהם לפגישה והם רוצים להציג להם את המשרדים שלהם באור מכובד ויוקרתי.

על מנת להשיג את המראה היוקרתי חברות רבות החליטו להעסיק אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום של עיצוב וביחד איתם התבצע תהליך חשיבה מהי הדרך הטובה ביותר לעצב מחדש את המשרד.
עיצוב משרדים יוקרתי הינו תהליך שמתבצע במספר שלבים ולא ניתן לעבור בין השלבים במידה ועוד אל סיימתם את השלב הקודם.
במידה והעבודה לא מתבצעת בצורה מדויקת, הדבר יבלוט ישר על אופי ומראה העיצוב החדש של המשרד.

אנשי מקצוע רבים מעידים על עצמם כי הם בעלי ניסיון בתחום של עיצוב משרדים יוקרתי לכן הדרך הכי טובה לבחון האם איש מקצוע זה הוא המתאים לעיצוב המשרד שלכם, מה שצריך לעשות הוא קיום פגישה עימו ולהבין בדיוק את צורת המחשבה שלו, ולא פחות חשוב לדבר עם לקוחות קודמים של אותו איש מקצוע על מנת לשמוע מהם האם הם היו מרוצים מהעבודה שלו, ומה היה תהליך העבודה עימו.


זה כזה חשוב?

בעבר הייתה טענה כי מראה המשרד הוא לא דבר חשוב ומשמעותי וכי יש להשקיע את המשאבים בדברים אחרים הקשורים לחברה. עם הזמן טענה זו הופרכה לאור הסיבה כי במידה ועסקים מקיימים פגישות עם לקוחות ומשקיעים במשרדים, הם רוצים שאותו משקיע יתייחס אליהם ברצינות, ובמידה והפגישה עימו תהיה במשרד קטן ומוזנח, הסיכוי שהמשקיע יתייחס אליכם בצורה מכובדת הוא אפסי.


הוספת מאמר