• 11-02-2018
  • מאת dolevlevi

קל לנוע

הקלנועיות החדשות הן דינמיות וקלות יותר לשימוש. חשוב לברר מחירים ולראות איזה תוספות אפשר להוסיף

כל אחד מבין שאדם שלא יכול להתנייד בחופשיות ממקום למקום מאבד את החירות שלו. יש הרבה מאוד דרכים המאפשרות לאדם נכה להתנייד כרגיל, אך נראה שכסא גלגלים רגיל, שמהווה את הדרך הנפוצה ביותר, פשוט אינו מספיק. מקומות רבים בישראל אינם מותאמים לנכים, החנויות המיוחדות לא תמיד נגישות ונראה שבלי קלנועית מתקפלת כמעט בלתי אפשרי לנהל חיים רגילים.

הטכנולוגיה המתקדמת הגיעה גם לכסאות הגלגלים וכיום אפשר לקבל קלנועית מתקפלת ומשוכללת שעובדת על בטריה, נכנסת בקלות לכל כוך או ארונית, וניתן לנייד אותה ברכב בקלות יתרה. כשזה נוגע לאנשים נכים ו/או מוגבלים, שם המשחק הוא קלות השימוש.

קלנועית מתקפלת מאפשרת לחסוך הרבה זמן וכסף. המכשיר עובד על בטריה נשלפת ובתום השימוש אפשר לשלוף אותה ולמנוע גניבות. הקלנועית מאוד דינמית וניתנת לסחיבה ממקום למקום, כך שהיא תמיד בטווח עין ובהישג יד, דבר שהוא קריטי מאוד לדינמיות של המשתמש.

להגיע לכל מקום

הנגישות היא עניין רגיש בישראל והרבה חנויות אשר לא מונגשות הופכות למטרה לארגונים רבים אשר מנסים להשיג שוויון זכויות לנכים. המודעות גדולה יותר מבעבר וכיום חנויות ובתי עסק עושות את המירב כדי להתאים את עצמם גם ללקוחות המוגבלים. יש צורך להתאים את עצמנו למציאות ולעשות ככל שביכולתנו כדי לעזור לקשיש או למוגבל להגיע לכל מקום אליו יצטרך.

כאשר מחפשים קלנועית מתקפלת מחירים ועלויות מגלים כי הן מגיעות במגוון רחב של סוגים ולכן כדאי מאוד לבצע סקר שוק, לבדוק, ולהתאים כסא באופן אישי למשתמש. כאשר מבררים לגבי קלנועית מתקפלת מחירים ותוספות, רואים שניתן להוסיף תוספות כמו כריות, בטריות שמחזיקות זמן רב יותר ותאים למיניהם. כל אחד יכול למצוא מה שמתאים לו וליהנות מטכנולוגיה חדשנית אשר תעזור לו בפועל ביום יום. 


הוספת מאמר