• 28-02-2018
  • מאת kidumyashir

קייטרינג מיד השפית להעצמת אירועים

 

זה לא חייב להיות אירוע עם הרבה מוזמנים, כזה שיתקיים באולם או גן אירועים, לפעמים די בהזמנה של כמות מצומצמת של קרובים וחברים על מנת שתוכלו להפיק אירוע שלא יהיה פחות ממושלם. על מנת להפיק את המיטב מהאירוע, הטרנד החדש שכולם אוהבים הינו קייטרינג מיד השפית להעצמת האירועים. מעניין לקבל מן שינוי כה מרענן כאשר שפית נמצאת במרכז החדר או האולם ומכינה מול המוזמנים מאכלים חלביים בסגנון גורמה שהם כה ערבים לחיך.

 

כאשר אתם מתכוונים להזמין הביתה שף או שפית שיבשלו עבורכם ארוחה, השירותים הללו יכללו את כל הפעולות שכרוכות בבישול או הכנת אוכל ללא התערבותו של בעל או בעלת האירוע והשירותים הללו כוללים:

 

רכישת חומרי הגלם ע"י השף\יתהגעה לבית הלקוח עם המרכיבים השונים שנרכשו לאירוע וכן עם כלי העבודה והציוד המקצועי של השף\ית.בישול במקום ומול עיני המוזמניםישנם מקרים שבהם השפית או השף, מארגנים כך את האירוע שהאורחים יקחו חלק מהכנת האוכלהשפית או השף, יכינו את המאכלים השונים, כאשר הם מלווים בהסברים או בסיפורי שקשורים למזון שאותו הם מכינים מול עיניכם.בסיום האירוע- השפית תשאיר את המטבח והבית נקיים ללא כל שארית של לכלוך.

 

 

אירוע עם שף פרטי שיותאם לכל אירוע

 

למרות שאפילו אם יש לכם אירוע שאין בו הרבה משתתפים יש לדאוג כי האירוע יהיה מיוחד, אילו החלטות עליכם לקבל להצלחת האירוע?, האם השף יגיע אל הבית שבו מתקיים האירוע או לאולם? כך שהוא חייב להתארגן בהתאם. סגנון התפריט למשל גם הוא חשוב, היות והשף או השפית, יכולים להציע תפריט מסוים ואילו בעלי האירוע, אשר מכירים היטב את האורחים שלהם, יוכלו לדעת מה התפריט שיתאים, כמה מנות צמחוניות או טבעוניות ואפילו כאלה שהם ללא גלוטן יש להכין בצד מראש וכדומה..

 

שף\ית מארח?

 

זוהי היום אפשרות שממש הפכה לטרנד, כאשר שפים מוכרים וידועים בארץ, פתחו את הסלון והמטבח שלהם לאורחים המגיעים לראות את עבודת השף בסביבתו הטבעית. המוזמנים יוכלו לשמוע סיפורים מעניינים, בדיחות על נושא האוכל שלשפים יש בשפע והם יספרו לכם אותן בזמן הבישול כאשר תצפו בהם ותתחילו גם ללמוד להכין מאכלים מיוחדים לאורחים או לבני הבית. ישנן ווילות שניתן לערוך בהן אירוע והן שייכות לשפים מה שמקנה אירוע יוקרתי מאוד שמתאים לאירועים עסקים במיוחד, או לאירועי חברה.

 


הוספת מאמר