• 03-03-2018
  • מאת dolevlevi

קונים דירה?

רכישת בית היא העסקה הגדולה ביותר שתעשו בימי חייכם, לכן מדובר על עסקה שאתם תשקיעו זמן רב עד שתמציאו את הדירה שאתם תאהבו ותרצו לגור בה. לאחר שתמצאו את הדירה שאתם אוהבים ורואים את עצמכם גרים בה, מגיע השלב של המשא ומתן עם בעל הדירה הנוכחי לטובת הגשה למחיר שממנו שני הצדדים מרוצים.
במידה וגם עברתם את השלב הזה של המשא ומתן עם בעל הדירה הנוכחי, אז בוודאי אתם יודעים כי כעת מגיע השלב של כתיבת הסכם הרכישה.

במידה ואתם לא מנוסים בנושא זה ומעוניינים לחסוך כמה מאות שקלים אז אתם מעוניינים לכתוב את ההסכם לבד בכוחות עצמכם, לנו חשוב להגיד כי מדובר בטעות נוראית שעשויה לעלות לכם בלא מעט כסף. כתיבת הסכם שכזה חשוב שתתבצע על ידי עו"ד מקרקעין מנוסה שיודע בדיוק מה הוא צריך לעשות כדי להגן עליכם הלקוחות שלו.
לאור העובדה כי מדובר בהתחייבות לשלם סכום כספי גבוה מאוד, חשוב מאוד שתבינו כי כל מהלך שלכם מגובה על ידי עו"ד מקרקעין ששכרתם עבור עסקה זה.

חשוב לנו להגיד כי תחום זה של עסקאות נדל"ן הוא מורכב ומסובך, לכן חשוב מאוד להקפיד כי העו"ד שאתם שוכרים מנוסה ויודע בדיוק את כל הדרישות הקיימות בחוק ומה אתם צריכים לעשות במהלך הרכישה. אנחנו רוצים להוסיף כי מרבית התלונות של לקוחות על התנהלות של עורכי דין, הן במהלך עסקאות נדלן וזאת לאור התנהגות לא אתית ומקצועית של עורכי הדין.


אז איך יודעים?

לאור העובדה כי אתם קרובים מאוד לחתום על העסקה של חייכם, אין כל סיבה שתהססו ותתביישו לברר שוב ושוב עם העורך דין שאתם שוכרים כי הוא מנוסה בתחום המקרקעין והנדל"ן. גם אם העורך דין אומר לכם כי יש לנו ניסיון של שנים בעריכת דין, זה לא אומר כי מכיר את תחום המקרקעין ברמה שאתם צריכים עבור העסקה שלכם.


הוספת מאמר