• 04-03-2018
  • מאת dolevlevi

ניקיון שווה כסף

כל בעל עסק צריך לדעת שיש חשיבות עצומה להיגיינה במשרד. לכן, שירותי ניקיון משרדים בכל הסוגים הם חשובים ביותר להצלחה

בכל משרד שמכבד את עצמו יש עובדי ניקיון שעוברים בין החדרים ושומרים על היגיינה בסיסית. יש המון חברות שמספקות שירותי ניקיון משרדים אך כדאי להכיר את התחום לעומק כדי לדעת איך מקבלים את הניקיון הנכון למשרד שלכם במחיר המשתלם ביותר. כמובן שיש סוגים רבים של ניקיון, מקל ועד מאסיבי, וכל בעל משרד צריך לדעת את הצרכים שלו.

כמובן שהניקיון הבסיסי ביותר הוא חשוב לכל משרד. הניקיון של המטבח והשירותים, שאלו המקומות שמועדים ביותר לפורענות, הוא קריטי ביותר. אם השירותים והמטבח מטונפים, יהיה קשה מאוד לעובדים לעבוד ולבטח שיהיה קשה להביא לקוחות פוטנציאליים כדי להתרשם מהמשרד.

השלב הבא הוא ניקיון עמדות העבודה האישיות, השטח המשותף וחדרי הדיונים. פה מדובר על עבודה מקיפה יותר, העובד יפנה את הפח, יעביר מטלית לחה על השולחן וידאג, לפחות למראית עין, לסדר וניקיון גם אצל העובדה המלוכלך ביותר. רק כך אפשר לשמור על ייצוגיות כלפי פנים וגם כלפי חוץ.

שירותים מקיפים

חלק מחברות שירותי ניקיון משרדים מעניקות גם שירותים נוספים, כמו ניקיון רהיטים, ניקיון שטיחים ואפילו ניקיון לילי מקיף, כאשר כל העובדים בבית. ניקיון כזה מאפשר להשיג סוג של "ניקיון פסח" למשרד, כדי שיהיה נקי ומצוחצח לקראת אירועים חשובים כמו ביקור מחו"ל או חג מתקרב. כל חברה צריכה לדעת שהאופציה הזו קיימת ושלא צריך להזניח את המשרד.

ניקיון משרדים הוא קריטי מאוד להצלחת המשרד, כי המשרד צריך לשדר רצינות ויוקרה, דברים אותם אי אפשר להשיג עם משרד מלוכלך. עם משרד נקי, התוצרת של העובדים טובה ואיכותית יותר, הלקוחות יכולים להתרשם והעסקאות יכולות להתחיל להיחתם. החשיבות של משרד נקי היא עצומה לעסק ויכולה לעשות את ההבדל בין משרד מפסיד למשרד מרוויח.


הוספת מאמר