• 05-03-2018
  • מאת danbulery

ממשיכים לחיות

כל אחד והספורט שלו

יש אנשים שבשבילם חווית הקניות היא ממש 'ספורט', הם מטיילים בחנויות נהנים לבחון את הדברים ורוכשים בלי הפסקה, אין ספק כי המציאות של הקניונים בעולם המערבי הפכה את חווית הקניות לגדולה עוד יותר, המציאות בה תחת קורת גג אחת קיימות מספר רב של חנויות, מכל מיני סוגים, קניונים רבים אף דואגים להפעלות ולמוזיקה, לחנויות אוכל ולעוד מקומות בילוי, עובדות אילו נוספות על אהבת הרכישה הבלתי מוגבלת של אנשי הקניות.

פותחים להם את כל האופציות

יש אנשים שבשבילים חוויות קניות היא בלתי אפשרית ולא המצב הכלכלי הוא מזה שגרום לכך, מצב הגופני לא מאפשר להם לבצע רכישות, הם מוגבלים, הין האוכלוסיות הללו ניתן למנות את המוגבלים למיניהם מ, כמו הקשישים והנכים, אילו כבר מזמן נאלצו לוותר על הנאות שונות וביניהם גם השיטוט בחנויות, הקניות המשחררות לא נמצאות אצלם באופציה.

הופכים בשבילם את העולם

אבל גם בתחום זה יש מהפיכה, בעידן בו הכול אפשרי גם לבעיה הזו נמצא פתרון בדמות הקולנועית, קולנועית מאפשרת לאנשים מוגבלים ברמה כזו או אחרת לערוך קניות בקלי לקות, הקולנועית היא קלה להנעה, קל להבין את הטכניקה העומדת מאחוריה ואנשים מוגבלים יכולים להתחיל להשתמש בה בהנאה, הם יכולים לבחור מעתה לחיות טוב יותר ובהתאמה ליכולות הכלכליות שלהן.

קולנועית בהתאמה אישית

גם בין הקולנועיות קיימים סוגים שונים, יש קולנועיות גדולות ויש קטנות, יש כאלו המתאימות לבודד ויש קולנועית המתאימה לשניים, ניתן לשלב גם קולנועית עם כיסא גלגלים כך שבמקומות צרים יותר פותחים את כיסא הגלגלים ומחנים את הקולנועית.

הופכים לכם את החיים        

קלנועית היא ללא ספק יצרה מהפיכה של ממש, קולנועית היא ללא ספק אחד ההמצאות שהפכו את החיים של הנכים לטובים ואיכותיים ללא הכר, צריך להתאים את הקולנועית למשתמש על מנת להפיק ממנה את כל מה שהיא נותנת, את כל מה שניתן להפיק מהמצאה מולחת כל כך.


הוספת מאמר