• 08-03-2018
  • מאת betharofe

מחפשים קליניקה להשכרה? המאמר הזה בשבילכם!

מחפשים קליניקה להשכרה? המאמר הזה בשבילכם!

קליניקה יכולה לשמש לשורה ארוכה של טיפולים רפואיים וניתן לשכור אותה על מנת להגדיל את כמות הלקוחות וההכנסות. יחד עם זאת, חשוב לדעת איך לבחור את הקליניקה המתאימה וממי לשכור אותה. הנה המדריך המלא

למה משמשת הקליניקה בעיקר?

קליניקה להשכרה היא חדר טיפולים ייעודי, סטרילי, בטוח ופרטי שבו ניתן להשתמש לטובת שורה ארוכה של שימושים. הקליניקה מזוהה בדרך כלל עם רופאים ואנשי מקצוע במערכת הבריאות, אך היא מסייעת גם ליועצים, מטפלים סיעודיים ועוד. השאלה המתבקשת היא איפה אפשר להשיג קליניקה כזו ומה עושים על מנת לשכור אותה במחיר הוגן.

התאמת הקליניקה לצרכים

הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את הקליניקה לצרכים של קהל היעד. מי שמתכנן לשכור קליניקה חייב לדעת מה המטופלים שלו צריכים, מה יגרום להם להרגיש בנוח ואיך ניתן להקל עליהם את הטיפול או הבדיקות. רק לאחר מכן ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין חדרים שאותם ניתן לשכור כדי להפוך אותם לקליניקות.

מה בודקים לפני ששוכרים?

מי שמחפש קליניקה להשכרה צריך לבדוק את הנושאים הבאים:

מיקום גיאוגרפי

המיקום של הקליניקה קריטי כי יש להביא בחשבון מפגש עם חולים, קשישים, נכים, בעלי מוגבלויות ועוד. כדאי לשאוף למיקום נוח ונגיש של הקליניקה, אך מצד שני להשיג גם רמה גבוהה של פרטיות ודיסקרטיות. אפשר לראות כמה קליניקות להשכרה באזורים שונים לפני שמקבלים החלטה ולשמוע המלצות מקולגות.

אבזור וציוד

בניגוד לדירת מגורים שאליה אפשר לעבור עם ריהוט אישי, קליניקה דורשת הקצאת ציוד מיוחד. יש לוודא שהקליניקה מתאימה לסוג האבזור שבו מתכננים להשתמש ולמדוד היטב את המקום הפנוי. אפשר למשל לבדוק האם בתוך הקליניקה ניתן להכניס ספת המתנה, מיטת טיפולים, כיור מים לשטיפת ידיים וכן הלאה. ככל שהקליניקה תהיה גדולה ומאובזרת יותר, כך ניתן יהיה להשתמש בה בצורה נוחה וסטרילית.

מחיר

מי שמחפש קליניקה להשכרה מגלה מהר מאוד שיש פערים של עשרות אחוזים בין הצעות המחיר. הדרך לעמוד במסגרת התקציב היא להחליט מראש כמה כסף רוצים להשקיע ולפעול בהתאם. אפשר למשל לבדוק את פערי המחירים בין השכרת קליניקה בצפון, במרכז ובדרום ובמידת הצורך להתפשר על מיקום גיאוגרפי רחוק מעט בשביל לחסוך בהוצאות.

כך תזהו קליניקה שמתאימה לכם

אין קליניקה אחת שמתאימה לכל אנשי המקצוע ובשביל לזהות את המקום המושלם צריך להגיע אליו לפחות כמה פעמים, בשעות שונות של היום. חשוב לבדוק מה תכניות הבנייה מסביב לקליניקה, לפנות לעיירה על מנת לבקש לראות תכניות לעתיד הקרוב והרחוק ובמידת הצורך גם להתייעץ עם בעלי עסקים אחרים באזור או עם שכנים. במידה ומדובר על קליניקה להשכרה שנמצאת בתוך בניין משרדים חדש, יש לדרוש מהקבלן התחייבות בכתב למסירת המפתח ולפינוי של כל חומרי הבנייה.


הוספת מאמר