• 09-03-2018
  • מאת shirutaiahsa

מחסנים להשכרה בתל אביב ומרכז

לכן, אנחנו ממליצים לבחור מחסנים להשכרה בתל אביב לפי הדרישות הספציפיות שלכם, למשל מיקום, גודל, נגישות (מי אמר חנייה בתל אביב ולא קיבל? ) וכו'. וכמובן מומלץ לשכור מחסן שמור ומבוקר מסיבה אחת – כדי לשמור את הציוד שלכם במצב מושלם עד לפעם הבאה שתצטרכו להשתמש בו. 

בטח לדעת שכיום ניתן להינות ממחסנים להשכרה בתל אביב עם שומר ומצלמות 24/7, אמצעי בטחון סמויים וגלויים ודלתות בטחון. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו כבר מרגישים הרבה יותר בטוחים.

לתפוס שתי ציפורים במכה אחת ולחסוך הרבה כסף

אולי תתפלאו אבל בהשכרת מחסנים בתל אביב ומרכז תשלמו פחות משכירות עבור מחסן ביתי, גם כאשר לשניהם גודל זהה. למעשה, זהו הפתרון הזול ביותר למי שמעוניין לאחסן ציוד לטווח קצר או ארוך, כך שאנחנו ממליצים לשכור מחסנים בתל אביב ולהפוך את המחסן הביתי לחדר עבודה/ משחקים. ככה תהנו מכל העולמות ותתפסו שתי ציפורים במכה אחת.

סדר שיהיה פה...

אנחנו ממליצים גם לבטח את תכולת המחסן ולסדר את החפצים בו משתי סיבות

כמו כן, אנחנו ממליצים לשכור מחסן נקי שעובר בדיקות תקופתיות קבועות, שקיבל את כל האישורים ושמפעיליו זמינים לכל שאלה שלכם. וכמובן מקום שמקבל אמצעי תשלום שונים עבור השכרת המחסן.

מחסנים להשכרה באשדוד

אולי תתפלאו לדעת אבל מציאת מחסנים להשכרה באשדוד אינה משימה פשוטה מסיבה אחת – באשדוד אין מגוון של מחסנים כך שמחירי ההשכרה של המחסנים עולים. למעשה, זהו עניין של הצע וביקוש ומי שמעוניין לשכור מחסן דווקא באשדוד (ולא לנסוע במיוחד למקומות אחרים) נתקל בבעיה. למזלכם עשינו עבורכם את העבודה הקשה ויש לנו טיפים שמאפשרים לשכור מחסנים באשדוד בקלות. 

טיפ מספר 1 – הגדירו את הדרישות שלכם

כדי לחסוך בעלויות מומלץ שתגדירו מראש את הדרישות שלכם מבחינת גודל, מיקום, נגישות, אבטחה וכו'. אנחנו כמובן ממליצים לשכור מקום מאובטח ושמור וזאת מסיבה אחת – כך תבטיחו שהציוד שלכם יישמר במצב מושלם עד לפעם הבאה שתצטרכו אותו. אנחנו גם ממליצים להתקין במחסן אמצעי בטיחות שונים כמו מצלמות אבטחה גלויות ונסתרות, דלתות בטחון, מנעולים ועוד.

טיפ מספר 2 – סדרו את המחסן

אולי תתפלאו לדעת אבל סדר במחסן יכול לחסוך לכם בעלויות מסיבה אחת – סדר מאפשר להכניס במחסן יותר פריטים ולחסוך במקום. למעשה, אתם מאחסנים יותר פריטים באותו המחיר אבל יש לכך יתרון נוסף – אתם מוצאים את הציוד שלכם במהירות ובקלות בעת הצורך. ואם זה לא כמו לתפוס את שתי הציפורים בבת אחת אנחנו לא יודעים מה כן. בשורה התחתונה – השאירו את הבלגן לבית הפרטי אבל אל תחסכו בכל הנוגע לסדר במחסן .

טיפ מספר 3  - פנו לחברה איכותית

כדי להבטיח שהציוד שלכם ישמר במצב אופטימלי עד השימוש הבא, אנחנו ממליצים לשכור מחסן באשדוד מחברה איכותית, כלומר חברה שמבצעת בדיקות תקופתיות קבועות במחסניה ומקפידה על נקיונם, חברה שזמינה לכם בכל שאלה וחברה שמקבלת תשלום באמצעים שונים (מזומן, אשראי, צ'קים וכו'). אולי זה נשמע כמו מדע בדיוני אבל תתפלאו כי זה לגמרי אפשרי...


הוספת מאמר