• 11-03-2018
  • מאת dolevlevi

עולם המכירות

חברות רבות מעניקות שירותי מכירות אל לקוחות מגוונים בכל הארץ, יחד עם זאת, רק חברות בודדות מצליחות לשרוד לאורך זמן

במידה ואתם בעלי חברה עצמאית שמחפשת את הדרך להמשיך לגדול ולצמוח ולהגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות באופן קבוע, אחת הדרכים הפשוטות לעשות זאת היא להגדיל את מסלול המכירות של החברה וכך, גם כן כמות הלקוחות וההכנסות שלכם יעלו במהירות. 

הבעיה עבור חברות אלו מתחילה ברגע שהם לא יודעים לבצע את הפו המכירתי בצורה טובה ומיומנת ובשל כך לא מעט לקוחות של החברה נעלמים ומחליטים לא לבצע רכישה נוספת של מוצרים.

מדובר על בעיה מוכרת בלא מעט חברות הנמצאות בשנתיים- שלוש הראשונות לחייהם, במידה ואותה חברה מוצאת דרך להתמודד עם בעיה זו אז היא עולה על דרך המלך והופכת להיות גורם דומיננטי בעולם העסקים. הדרך המועדפת על חברות אלו להתמודד עם בעיה בעולם המכירות היא לשכור את השירותים החיצוניים של חברת מכירות שתהיה אחראית על כל העבודה בתחום זה.
חשוב לציין כי כיום ישנם בשוק לא מעט חברות העוסקות בעולם של מכירות, ויש לבצע עבודות מחקר מעמיקה לפני הבחירה באחת החברות.

אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת האם מדובר בחברת מכירות איכותית ובעלת הניסיון המתאים או שמא מדובר בחברה בתחילת הדרך שאין לה עוד קבלות והוכחות ליכולת המקצועית שלה, היא לבחון ולדבר עם לקוחות קודמים של החברה, ולשמוע מהם בדיוק מהם היכולות של חברת מכירות אותה הם שכרו.


מה בדיוק עושים

במידה ואתם לא מכירים אנשי מכירות, אז אתם עשויים לעשות את הטעות שלא מעט אנשים עושים, ולחשוב כי חברת מכירות אחראית רק על הצד המכירתי, אך לא כך המצב.
אנשי מכירות גם כן מבצעים סקר שוק רחב, על מנת שהם יכירו לעומק את הלקוחות הפוטנציאליים שלהם על מנת להתאים את המוצר המושלם עבורם.
תפקיד נוסף הוא שמירה על קשר עם לקוחות קיימים, על מנת להבטיח את העובדה שאותם לקוחות יחזרו שוב ושוב לרכוש את מוצרי החברה.


הוספת מאמר