• 11-03-2018
  • מאת danbulery

להפוך את הקלנועית לנוחה לשימוש קבוע

איך להתאים את הקלנועיות לשימוש יום יומי?

 

חניה : במידה ועליכם להחנות את כלי התחבורה בחוץ, למשל בכניסה לחנות צפופה או לבית מרקחת, הקפידו לקשור בשרשרת את כלי התחבורה לעמוד כלשהו למניעת גניבות. אם יש לכם את הסוג המתקפל נמליץ על קיפול של הקולנועית והכנסה לחנות. ניתן לבקש שישמרו עליה בקופה הראשית.

 

הגנה מפני גשם ושמש: גגון אינו מספיק כדי לחסום רוחות, גשמים ושמש קופחת. ניתן לחבר מאוורר נייד בעזרת חיבורי החשמל, נגד הגשם יש יריעות שמולבשות על הגגון המובנה אשר יכולות לעזור גם בחסימת רוחות. הקפידו להתלבש כראוי ולשתות הרבה, גם במהלך ימים קרים.

 

חפצים אישיים: ברכב קל להשאיר חפצים אישיים בתא המטען או בתא הכפפות. בקלנועיות אין אופציה כזו. מנגד, לבטח תרצו שבקבוק המים, ערכת עזרה ראשונה, נשנושים וכאלו יהיו תמיד על הקולנועית. הפתרון הוא ארגז עם מנעול שימצא תמיד עם כלי התחבורה שלכם. ניתן לחבר את הארגז בצורה קבועה ובעזרת המנעול להבטיח אותו מפני גניבות. יש קלנועיות המגיעות עם תא מטען או ארגז אחסון, אם הדבר חשוב לכם במיוחד יש לבחור בסוג זה. התוספת במחיר לרוב מסתכמת במאה או מאתיים ש''ח תוספת ולא מעבר.

 

עזרה ראשונה וכלים שצריך בתכיפות רבה: ארגנו תיק עזרה ראשונה, והתאימו אותו לצרכים שלכם כולל כדורים לכאבי ראש וכדו'. בצמוד אליו, ארגנו ארגז כלים שצריך תמיד - למשל מטען לפלאפון, כרטיסי ביקור או ספר טלפונים עם מספרים חשובים, מגבונים, כובע שמש ומשקפי שמש ובעצם כל דבר שאולי תצטרכו בעת הנסיעה. במקום לסחוב כל פעם מהבית את כל החפצים, דאגו שהם יחכו לכם בקלנועית בתוך ארגז ויעמדו תמיד לשימושכם.

 

קלנועיות, כמו בית, מצריכות התרגלות של חודש ימים עד שתרגישו שנוח לכם להתנייד איתן. הפיכת הקלנועית לנגישה ונוחה מבחינת חפצים אישיים היא השלב הראשון בכדי לשפר את נוחות השימוש בה.

 

 


הוספת מאמר