• 11-03-2018
  • מאת danbulery

אלטרנטיבה אידיאלית

נראה כי המהפכה של המכונית החשמלית הינה מרחיקת לכת, למרוץ שנראה כי המכוניות החשמליות שייכות לענף כלי הרכב אבל הדברים הינם רחבים הרבה יותר, מכוניות חשמליות משתייכות לעוד ענפי חיים שונים שם ם יוצרים אולי את המהפך המשמעותי יותר, ניתן למנות בין היתר את ענף איכות הסביבה, המכוניות הרגילו גורמות לזיהום אוויר רב, מכוניות חשמליות פולטות בלכ התנעה כמות גדולה של רעלים, כך נראה כי בשנים האחרונות מחלות רבות הקשורות לכלי הנשימה הפכו לחלק בלתי נפרד.

השינוי המשמעותי מקווים שהוא ייווצר עם השנים כאשר עוד ועוד אנשים יחליפו את כלי הרכב המסורתיים בכלי רכב חשמליים ובכך יקלו על החיים וישפרו את איכותם, עמותות שונות שמו לעצמם מטרה להפוך את החיים של העולם המערבי טובים גם בתחום של הנשימה, גם האוויר שיכנס לראיות של כל אחד ואחד מאתנו יהיה נקי, המהפכה כבר כאן אם וכאר מבטיחים שימוש יעיל, חכם ונכון.

כיצד משמשים כלי הרכב החשמליים?

אופניים חשמליות – אופניים חשמליות יכולות לשמש במקרים רבים במקום מכונית בעלת מצבר לרכב, המעלה שלהן כפי שצוין שהן חוסכות את פליטת הרעלים כמו שנפלטים ממכוניות רגילות, מלבד זאת אופניים חשמליות חוסכות את ההמתנה בפקקי הענק והחיפוש אחר מקום חנייה. קולנועית – קולנועית מיועדת למוגבלים ונכים, באמצעות הקולנועית הם יכולים לנוע בצדי הכבישים, הם גם יכולים לערוך קניות באופן עצמאי, קולנועית גם היא חוסכת רעלים שנפלטו מהמכוניות הרגילות. מכונית חשמלית – מכונית חשמליות קיימות בשני וארציות אילו שעובדות בשילוב של אנרגיה חשמלית יחד עם הדלק והחלק האחר שפועל רק על בסיס של סוללה חשמלית, בשני המקרים מדובר על חיסכון משמעותי בזיהום אוויר.

קיימים סוגים נוספים של כלי רכב חשמליים וכל העת יש גם חידושים מה שצריך זה רק להתעדכן באפשריות שעומדות, באופציות המתחדשות כל העת, להפוך את החיים לטובים יותר ואיכותיים יותר, כי בידו של כל אחד לחולל את המהפך ולהפוך את חייו לאיכותיים הרבה יותר.


הוספת מאמר