• 12-03-2018
  • מאת mineralajewe

אבני חן אדומות

אם אתם אוהבים אדום עז, ואתם אוהבי יוקרה ואבנים נוצצות, יש לנו משהו לספר לכם. יש מגוון רחב של אבני חן אדומות שיכולות להתאים בדיוק למה שאתם מחפשים, כאשר מעבר ליופי המרהיב שלהן, לאבנים אלו יש גם סגולות רוחניות חזקות במיוחד.

מי צריך אבני חן?

את אבני החן הכרנו עוד לפני שנים רבות כאשר במאות קדומות היו אזכורים רבים שלהם. יש אזכור של אבני חן אפילו בתנ"ך כאשר הכוהנים הגדולים היו נושאים עליו את החושן בן 12 אבני החן, וגם תרבויות באמריקה ובפרס היו משתמשות בלא מעט אבני חן לטקסים דתיים או פולחנים כלשהו. באיטיות ובזהירות הפכו אבני החן לשמש גם לאנשים שונים שמחפשים מזל או כוח אנרגטי רוחני לכל מה שקשור להצלחה, לבריאות, לפוריות ועוד קריטריונים רבים כאשר חלק ניכר מהם רוצה אותן לעיצוב. אבני חן אדומות משתלבות נהדר גם בעיצוב וגם בתרומתן לנושא אותן וזה הזמן להכיר אותן.

תכונות אבני חן אדומות

אחת מאבני החן המוכרות ביותר היא אבן הרובי. אבן זו היא בין היוקרתיות ביותר שיש ואפשר להבין למה, היא יפהפייה ולכן מבוקשת מאוד. היא יכולה להיות אדומה עזה ואף להגיע בגוונים קצת יותר סגולים ומצד שני יש לה גם גוונים בהירים יותר שמזכירים ורוד. אבני רובי באיכויות גבוהות במיוחד יכולות לעלות אפילו יותר מיהלום והכוח המאגי שלה נחשב לחזק במיוחד.

אבן גראנט זכתה לשמה המקור הלטיני שמתאר את פרי הרימון המלכותי אך זו עדיין השערה בלבד. בכל מקרה מדובר בקבוצת אבנים יפהפייה במיוחד שלה יש שלל גוונים ולרוב מגיעה בצבע אדום בהיר, כאשר היא יכולה להגיע גם בצבעים של כחול, חום, ורוד, צהוב וגם ירוק. יש האומרים שאבן הגראנט מסוגלת לייצר השראה ויצירה כך שאם אתם אנשי אומנות, יכול להיות שזו האבן בשבילכם.

הכירו את אבן הג'ספר

אבן ג'ספר היא אחת מהאבנים הנוספות שמגיעות בכמה צבעים אך מאופיינת מאוד בצבעיה האדומים, שיכולים להיות גם בגוונים של כתום וצהוב. האבן מסייעת לחיזוק הגוף והיא פופולרית בעירק בצבעה האדום החזק והיא תורמת גם לביטחון העצמי והחוסן הפיזי.


הוספת מאמר