• 13-03-2018
  • מאת dolevlevi

ממקום למקום

עבור האדם הנכה, יש מספר אפשרויות התניידות מרכזיות. מכולן, נראה שקניית קלנועית חשמלית היא הדרך הנכונה

אפשרויות ההתניידות עבור אדם נכה הם גדולות הרבה יותר מעבר. אם עד לפני כמה שנים יכל האדם הנכה, המוגבל או הקשיש להסתובב רק באמצעות כסא גלגלים ידני לא נוח, כיום עומדות בפניו מספר אפשרויות הרבה יותר נגישות וטכנולוגיות. הרי זה ברור שכסא גלגלים ידני הוא אינו נוח, קשה ולא נעים, והטכנולוגיה התקדמה פלאים במטרה להקל על אותם אנשים.

כיום, אותם אנשים מוגבלים יכולים להתנייד באמצעות כסא גלגלים חשמלי, קלנועית חשמלית וזאת עוד מבלי לדבר על אופציות התותבות שתופסות תאוצה. מתוך כל האופציות, נראה שהקלנועית היא הקלה והדינמית ביותר. עם קלנועית חשמלית טובה אפשר להגיע כמעט לכל מקום, לנסוע על כל משטח ולהשיג הרבה מאוד יתרונות.

קלנועית חשמלית טובה היא קלנועית עם בטריה איכותית שתחזיק לזמן רב ובנוסף, כזו שאפשר לשלוף אותה על מנת למנוע גניבות. חשוב שהקלנועית תהיה קלה יחסית מבחינת משקל וחשוב מכך, חשוב שתהיה נוחה לתפעול. הכידון חייב להיות נוח וקל ומערכת ההנעה והברקס גם הן חייבות להיות איכותיות.

אחסון וקלות שימוש

אחד הדברים הכי חשובים בכל קלנועית זה שיהיה אפשר לקפל ולאחסן אותה בקלות. הרי לא נוח להגיע למקום סגור ולהעמיד באמצע כלי תחבורה. חשוב שהיא תוכל להתקפל בקלות, גם בתוך האוטו וגם בתוך מבנים, ותהיה קומפקטית וקלה. קלנועיות רבות מגיעות עם בונוסים שונים כמו גגון, ארגז נשיאה ועוד.

כל אדם נכה או מוגבל צריך לשקול קניית קלנועית חשמלית. כאשר מחפשים קלנועית שכזו, אפשר לחפש בחנויות הגדולות והמוכרות, או אפילו לנסות את המזל ברשת בשוק היד שנייה. כל האופציות קיימות, אם כי חשוב מאוד לנסות את הכלי, לקנות כריות מתאימות ולראות שיש התאמה מושלמת בין המשתמש לבין כלי הרכב שיהיה לכלי התחבורה העיקרי שלו.


הוספת מאמר