• 14-03-2018
  • מאת yafital

מתנה ליולדת

בחירת מתנת לידה מושלמת איננה מלאכה קלה – ההתלבטות בין מתנה לתינוק לבין מתנה לאם, הרצון שהיא תהיה שימושית, השאיפה לייחודיות ולמקוריות והניסיון להביע לא מעט באמצעות פריט אחד סמלי מקשים על הבחירה. כדי לעמוד באתגר ולבחור מתנה ליולדת שתעמוד בכל המשימות ותהיה מושלמת, כדאי לכם לפעול לפי העצות שלנו ולהפעיל את השיקולים הבאים, שלב אחר שלב.

קודם כל - דברים שצריך לקחת בחשבון 

הקדישו מחשבה בטרם בחירת מתנה ליולדת. תמיד תחשבו על היולדת , על המשפחה שלה ואפילו על בן הזוג שלה וכמובן שעל התינוק. אנחנו כן ממליצים לרדת לפרטים הקטנים, למשל האם זה ילד ראשון? במקרה כזה יש לתת דגש על פריטים שימושיים בלבד , כגון מובייל, צעצועים לאמבטיה, כסא אוכל, מזרן פעילות, צעצוע התפתחותי וכדומה. אם היולדת אוהבת להתפנק ומעריכה את החיים הטובים, במקרה כזה סט אביזרים מפנק, קרמים מפנקים ואפילו ספר טוב או כל מתנה אישית ומפנקת ליולדת תוכל להתאים. אז עכשיו שאנחנו מבינים שאנחנו רוצים את הדבר המיוחד הבא עוברים לשלבים הבאים כמובן 

השלב הבא - תחקור

שאלו את הסובבים מה הם מציעים. לחברים יש תמיד רעיונות מקוריים, בדיוק כמו שאתם קוראים כתבה זו גם הם צוברים ניסיון ולהם בוודאי יש רעיון ואפילו יכול להיות רעיון למתנות לידה שאפילו יפתיע אתכם ואת היולדת , אז מה נשאר רק לשאול ?  אם אתם מאד קרובים לבני הזוג, אל תהססו לשאול את הבעל או אפילו את היולדת עצמה מה חסר לה ומה היא באמת רוצה וצריכה.

שלב שלישי – שלב הביצוע 

בעיה מרכזית בבחירת מתנה ליולדת נובעת מהחשש למתנות זהות. כולם שולחים את אותם הדברים ונראה שמרבית המתנות אינן שימושיות באמת. שוקולדים ובונבוניירות, ערימה של חיתולים וחבילות לתינוק וחמישה זרי פרחים הם הרבה יותר ממה שהיולדת צריכה. כדי שמתנה ליולדת תהיה מוצלחת כדאי לחשוב על רעיון מקורי, לחשוב מחוץ לקופסא ובעיקר לחשוב מעשי. נסו לבחור משהו שימושי שבאמת נחוץ, משהו שיפתיע ויבלוט עבור יקירכם . יש אופציות רבות למתנות לידה מקוריות, ביניהן פריט שמעוצב במיוחד לתינוק, כמו סט מצעים שנושא את שמו, כובע ומגבת הנושאים את שמו, תיק עגלה מעוצב עליו מודפסת תמונה של בני המשפחה, אך בראש ובראשונה האופציה של שילוב מנצח תמיד טוב , זר פרחים מבגדי תינוקות , זוהי המתנה המושלמת ללא ספק .

אז נתראה בטיפים הבאים :)

ובנתיים כנסו לאתר והפתיעו את היולדת


הוספת מאמר