• 10-04-2018
  • מאת nitzan_seoru

בניית אתר בוורדפרס

וורדפרס היא המערכת המובילה בעולם לבניית אתרים. המערכת בנויה באופן כזה שבוחרים תבניות עיצוב מוכנות מראש, והמערכת יצרה שינוי משמעותי בעולם בניית  אתרים.

מערכת וורדפרס מציעה אפשרות נוחה ופשוטה לכל מי שרוצה לבנות אתר אינטרנט מעוצב בעצמו, או באמצעות בונה אתרים מקצועי, בכל מקרה הבחירה במערכת זו חוסך באופן מהותי בהוצאות הכרוכות עבור בניית אתרים.

גם אם אתם מחפשים לבנות אתר באופן עצמאי, וורדפרס היא התשובה בשבילכם. עם וורדפרס המשתמשים בוחרים את העיצוב של האתר מבין  מבחר של עיצובים (תבניות עיצוב מוכנות). יש תבניות חינמיות (מרבית התבניות) ויש תבניות בתשלום (אלה נקראות תבניות פרמיום). אם אתם מחליטים לבנות אתר וורדפרס לבדכם, כדאי שתדעו שאין צורך בידע או בניסיון קודם בבניית אתרים או במערכת וורדפרס.

תבניות עיצוב - בניית אתר וורפרס

תבניות העיצוב הן בעצם תבניות מוכנות של אתרים, המשמשות אתכם לצורך בניית האתר שלכם בוורדפרס. למעשה כל מה שתצטרכו לעשות זה לבחור את תבנית העיצוב הרצויה, יש לציין כי תוכלו גם לבצע בה שינויים והתאמות אם תרצו. אפשר להוסיף טקסטים, לשנות מערך צבעים וגוונים, לעדכן רקע, להגדיר הנפשות, לעדכן תמונות, לשנות הפונטים ועוד.

כל השינויים שתעשו יהיו על התבנית הבסיסית שבחרתם, הקו העיצובי של התבנית שנבחרה  יתווה את המבנה הוויזואלי והפונקציונאלי של האתר.

משום שהעבודה מתבצעת על תבנית מוכנה, נחסך הרבה  מאוד זמן עבודה וכן, גם כסף. מבחינה טכנית, התבניות הן אוסף קבצי קוד שיוצרים את המראה הוויזואלי המעוצב של האתר, וגם את המבנה הפנימי שלו, כולל מבחינת ניהול התוכן.

היתרונות בבניית אתר עם מערכת וורדפרס

1. בעבודה עם וורדפרס, במקום שתסתבכו עם כל מה שכרוך בבניית אתר, תוכלו לחסוך מעצמכם השקעה רבה של זמן וכסף זמן. עם וורדפרס תוכלו לבנות את האתר בעצמכם או לבחור בשירות של חברה מקצועית לבניית אתרים אשר עובדת עם המערכת או עם מערכת שמבוססת עליה.

2. תבניות הוורדפרס גמישות מאוד ומאפשרות התאמה לשפה, לתצורה ועוד.  האתרים רספונסייביים ומתאימים לא רק למסך המחשב אלא גם לטאבלטים ולסמארטפונים.  באמצעות מערך כלי עיצוב, אופציית גלילת עמוד One page paralax שמתאימה לדפי אינטרנט בהם יש הרבה תוכן, סליידרים אינפורמטיביים ויכולת לערוך שינויים נוספים.

3. גם אם אינכם מבינים בבניית אתרים, ולא תרצו להתעסק עם כל מיני הגדרות מודולים ותוספים, מתכנתי התבניות של וורדפרס מעדכנים כל פעם עדכונים שמשפרים ומייעלים את המערכת, כך שהסיכוי שתפגשו בעיות טכניות למיניהן הוא נמוך.


הוספת מאמר