• 12-04-2018
  • מאת giliwe

מה לא כדאי להעניק ליולדת במתנה? תופתעו לגלות

לפני שאתם רוכשים מתנה ליולדת בקרוסלה אתם עורכים מחקר מעמיק ומגלים המון מדריכים שמכוונים אתכם מה כדאי לרכוש ליולדת במתנה. מה אתם מתקשים למצוא? מדריכים המשקפים בפניכם מאילו מתנות דווקא כדאי להימנע. המון פעמים קל לבסס את רכישת המתנה דווקא על השלילה, כך שלפניכם שלוש מתנות שישנה סבירות גבוהה שגם אתם חשבתם להעניק, אך הן לא מומלצות ליולדות הטריות:

מתנה שנקנתה ברשתות הפארם הגדולות

היולדת הטרייה הולכת לבלות המון ברשתות הפארם הגדולות ברכישת מוצרים בסיסיים לטובת מלאכת גידול התינוק. בדיוק מאותה סיבה, כדאי שלא לרכוש לה מתנה ברשתות הפארם, שכן רשתות אלו מתקשרות עם שגרה ופחות עם אירועים מיוחדים ומרגשים כמו אירוע לידה. מתנה ליולדת צריכה להיות מתנה שנרכשה בחנות מתנות המיועדות ליולדות, זאת על מנת לקשור את המתנה עם טון של התרגשות, שמחה ואירוע מיוחד.

גיפט קארדי כללי למימוש חופשי

ישנם אירועים שמתאים מאד להעניק בהם גיפט קארד, אך גם ישנם אירועים בהם מתנה שכזו אינה מומלצת. כידוע, כרטיסי הגיפט הקארד הינם כרטיסי מתנה נטענים שבאמצעותם ניתן לרכוש במגוון רשתות. הבעיה עם הגיפט קארד במקרה זה היא שהוא משקף חוסר השקעה במתנה, אך הוא בעיקר מקשה על היולדת הטרייה: במקום לקבל מתנה שימושית, היא צריכה להטריד עצמה בגיחה אל החנות שבה רכשתם את הכרטיס. זיכרו: מדובר על יולדת טרייה עם תינוק בבית, כך שהדבר האחרון שהיא צריכה זה להתרוצץ בין מרכזי קניות לרכישת מתנה לעצמה.

מתנות שיהיו רלוונטיות רק בעוד שנה

מתנה ליולדת בקרוסלה חייבת להיות כמה שיותר מדוייקת וכמה שיותר רלוונטית. המשמעות? לא בטוח שהיולדת תשמח לקבל כעת פריטי לבוש המתאימים לגיל שלוש או צעצועים שיהיו רלוונטים רק לגיל 3. נסו להעניק מתנה כמה שיותר רלוונטית – מתנות המיועדות לתינוקות בגיל יום. על כן, ההמלצה החמה ביותר היא להעניק פריטים שימושיים כדוגמת בגדי גוף ומגבות, מוצצים ובקבוקים. פריטים שכאלו מתקבלים דרך קבע בברכה והם מקלים בצורה יוצאת דופן את מלאכת גידול התינוק על ההורים הטריים.


הוספת מאמר