• 12-04-2018
  • מאת giliwe

שכנות טובה מתחילה עם ניהול של חברת אחזקות

לא אחת נשמעו סיפורים מצערים של שכנים שהסתכסו בעקבות עניינים ניהולים של הבניין בו הם גרים. אז מצד אחד לא ניתן למנוע את ההתעסקות בנושאי תחזוקה וניהול, אך מצד שני כן ניתן להעביר אותם לידיים חיצוניות: חברת אחזקות כמו סטנלי פרייס. שכנות שאינה טובה משפיעה על איכות החיים שלכם באופן ישיר, תוך שהיא יכולה לייצר אווירה לחוצה ומתוחה. מנגד, שכנות טובה יכולה להפוך את חוויית המגורים שלכם ליוצאת דופן. על כן, הבטיחו כי היחסים ביניכם ובין השכנים לכם יהיו מבוססים על שכנות טובה בלבד. כך עושים זאת:

ניהול כספים, הוצאות והכנסות מתבצע על ידי גורם חיצוני

אז איך גם אתם תבטיחו כי השכנות תבוסס על יחסים טובים? בין היתר בעת שתפקידו את מלאכת תחזוק הבניין בידייה של חברת אחזקות. אם עד היום נציגי הועד היו דואגים לאסוף תשלומים, לטפל בליקויים בבניין ולהיות אלו המובילים את הבניין, הרי שכעת מעבירים את הכוח לחברה חיצונית שזהו התפקיד שלה. התפקיד שלכם? להיות דיריים בבניין גו אתם גרים. כסף המון פעמים פותר בעיות, אך המון פעמים הוא זה המייצר את הבעיות. על כן, הבטיחו כי ניהול הכספים לרבות ההוצאות וההכנסות מנוהל על ידי חברת אחזקות.

כשטוב לכם בבניין, אתם טובים יותר לשכנים שלכם

מדובר על מעגל קסמים שכולם מושפעים ממנו בסופו של דבר: בעת שלכם טוב בבניין בו אתם גרים, כך אתם יכולים להיות טובים יותר לאחרים – לשכנים שלכם. איך הכל מתחיל ואיך לכם נהייה טוב בבניין שלכם? בעת שחברת אחזקה עובדת בבניין: המרחב הציבורי בבניין מטופח יותר, המערכות פועלות כשורה וכל ענייני הכספים מופקדים באחריות החברה.

באופן זה, כל שנותר לכם הוא רק להיות שכנים טובים ולבסס יחסים שאינם מבוססים על אינטראקציות ניהוליות. יש מי שעושה את העבודה בשבילכם ומשאיר לכם את האפשרות לרקום יחסים חבריים עם השכנים שלכם. סטנלי פרייס אחזקות הינה אורחת קבע כיום בבנייני מגורים וגם בבנייני משרדים. כעת, הגיע תורכם להתקדם צעד נוסף אל עבר איכות החיים לה אתם כמהים.


הוספת מאמר