• 03-05-2018
  • מאת adva2

רופא השיניים שלי

תחום רפואת השיניים התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום כבר אין כל צורך לחשוש מטיפול שיניים שגרתי. הכאבים שכרוכים בטיפול נעלמו עם הופעתם של מכשירים משוכללים ושיטות שונות שמקלות מאוד על המטופלים. רופא שיניים בראשון לציון יקבל אתכם במרפאה ויבצע את כל הבדיקות הדרושות על מנת להבטיח שאתם לא סובלים משום מחלת חניכיים ושאין כל צורך בביצוע סתימה, טיפול שורש או עקירה. במידה ויידרש הליך רפואי כלשהו הוא יתבצע על הצד הטוב ביותר תוך שימוש בכל האמצעים הטכנולוגית המתקדמים, הידע והניסיון.

איך לאתר רופא שיניים?

שעת ערב מאוחרת ואתם חשים בכאב חד שמפלח את אזור הלסת התחתונה ומקרין לאוזן, לראש ולצוואר. במקרים רבים מדובר על כאב שמקורו בשיניים ומובן מאליו שלא תוכלו להירדם בצורה כזו. לכאבי שיניים יש טבע מוזר להופיע בדיוק בזמן הכי לא צפוי. כמובן שישנם סימנים מוקדמים שמתריעים לכם על בעיה שכדאי לבדוק כמו כאבים בזמן לעיסה, רגישות גבוהה לחום וקור או לחמוץ מתוק ועוד.

על מנת לאתר רופא שיניים איכותי ניתן להתייעץ עם חברים ובני משפחה. אפשר גם לפנות לרשת האינטרנט ולערוך חיפוש של מרפאות שנמצאות בקרבת מקום:

כדאי לבדוק המלצות של מטופלים אחרים. במקרים רבים המלצות טובות הן אינדיקציה לאיכות גבוהה של שירות. אדיבות וסבלנות הן שתי תכונות בעלות חשיבות אצל רופאים ובעיקר רופא שיניים שלעיתים נתקל במטופלים מפוחדים. אם מדובר על ילדים אז ישנם רופאים אשר מתמחים בטיפול בילדים. רופא מומחה יפיג את החששות ויטפל בילד על הצד הטוב ביותר. השתלת שיניים חייבת להתבצע על ידי רופא שמומחה בתחום זה. הניסיון הוא חשוב ביותר וכדאי לפנות רק לרופא שעוסק בתחום כבר זמן רב.

מצלמים ויודעים

אמנם רופאי שיניים הם המבינים הגדולים ביותר בתחום, אך גם הם לא מסוגלים לראות מה מתרחש בתוך השיניים, במעבה הלסת או החניכים. לשם כך נהוג כיום לערוך צילומים שונים שמאפשרים להבין את המצב לאשורו. צילום פנורמי הוא השיטה המתקדמת ביותר לאיתור בעיות, והצילום עצמו לא לוקח יותר מכמה דקות.


הוספת מאמר