• 03-05-2018
  • מאת adva2

מתי בפעם האחרונה השגתם את המטרה שלכם

בשלב מסוים בחיים מגיע הרגע לעשות פסק זמן ולבחון מה אפשר לשפר. בין כל המערבולת של משפחה ועבודה, לא נותר לנו אלא לתהות האם אנחנו מנהלים את חיינו נכונה? האם בחרנו במקצוע הנכון? והאם אנו באמת משקיעים בנושאים כמו זוגיות ואהבה. אז אם גם אתם מרגישים שאתם נמצאים ברוטינה בלתי נגמרת, כדאי לשקול לפנות למאמן אישי.

אימון אישי – למי זה מתאים

אימון אישי מקצועי חיוני לא רק לאדם המעוניין להשיג את מטרתו, אלא גם למי שנאלץ להתמודד עם מציאות בלתי פשוטה. אלה כמה דוגמאות:

אדם המתמודד עם פרידה – פרידה היא עניין בלתי נעים, בין אם אתם החלטתם להיפרד מבן/ בת הזוג ובין אם נפדו ממכם. אנשים רבים מתקשים להמשיך הלאה לאחר הפרידה ולמצוא זוגיות חדשה. לאימון אישי יש טכניקות טובות המסייעות למטופל להשאיר את העבר מאחוריו ולצאת לדרך חדשה. אובדן אדם אהוב – אחד הנושאים הקשים ביותר שעמם נאלץ להתמודד האדם הוא מוות. הידיעה שהאדם האהוב לא יחזור יותר היא מדכאת ועלולה להרוס חיים של רבים. לעולם לא ניתן להתגבר על האובדן, אך ניתן להקל על הכאב באמצעות מאמן אישי. אימון עסקי – תחום נרחב במיוחד הוא האימון העסקי. הוא מיועד למנהלים המעוניינים להוביל את העסק שלהם למקום מצליח, כמו גם לעובדים שרוצים להתפתח ולהגיע לתפקיד גבוה. כדי להצליח בתחום העסק יש צורך לפעול לפי תכנית מאורגנת. עבודה על תכונות אופי – לכולנו יש תכונות שאיננו גאים בהן. האחד נוטה לכאוס והשני נוטה להסתגר בתוך עצמו ובכך נשאר בודד ומנודה. המאמן האישי מעניק למטופל את הכלים לעבוד על תכונות אופי שליליות שאינן מקדמות אותו.

איך בוחרים מאמן

כימיה בין המטופל למאמן האישי היא אחד הנושאים החשובים ביותר. מכיוון שאתם והמאמן תצטרכו לעבוד יחד לאורך זמן, רצוי לבחור במאמן שעמו תהיה לכם תקשורת טובה. ניתן להבחין בתקשורת הטובה הזו כבר בפגישה הראשונה שבה אתם מתאמים ציפיות עם המאמן. כדאי לבצע סקר שוק, לבחון מאמנים באינטרנט ולאסוף המלצות מחברים קרובים. וזאת כדי שתוכלו למצוא את המאמן הטוב ביותר עבורכם.


הוספת מאמר