• 10-05-2018
  • מאת Adva11

פותחים בית קפה מוצלח

בעלות על עסק מצריכה הרבה מאוד מחשבה מקדימה. אדם צריך להבין את כל מה שיידרש ממנו מבחינת זמן, ידע וכסף על מנת לקחת רעיון טוב ולהפוך אותו אל עסק אשר מביא בצורה מכובדת את הפרנסה. כאשר בונים עסק יש הרבה מאוד הוצאות שבהחלט לא מקלות על העניין של מצב של הישרדות לעומת מצב של רווחיות גבוהה, ובשל כך יש להבין היטב את השטח אליו עתידים להיכנס ואת האלטרנטיבות עבור כל סוג של פעולה.

מבינים את הזירה

אחת מהזירות היותר בולטות של עסקים עצמאיים היא זו של עסק שקשור אל תחום ההסעדה כאשר בתי קפה כל הזמן נפתחים ונסגרים בארץ אחת קטנה. איך יכולים לדעת כי עסק מסוג זה יצליח? בשנת 2016 הרבה מאוד עצמאיים בררו לגבי עלות זיכיון קופיקס בשל הרצון העז להיות חלק מן ההצלחה.

בפועל? צריכים להבין היטב את הזירה של בתי הקפה ואת הזירה של הזכיינות, לצד העמקת הידע לגבי הזכיינות של קופיקס באופן פרטני כדי לדעת אל תוך מה נכנסים ובמה משקיעים את כל המאמץ.

משקיעים את הכסף

לאחר שמבינים את כל הנדרש בדרך אל ההצלחה, עדיין צריכים לוודא כי יש את כל הסכום הנדרש עבור ההקמה וכי יודעים את סדר גודל ההוצאות בכלל באופן עתידי לצד ההוצאות הנדרשות עבור תשלום החודשי עבור קופיקס בכל פעם מחדש. עלות זיכיון קופיקס היא כזו שבה יש לכלול כל סוג של תשלום, וזאת על מנת לראות בסופו של יום מה אחוז הרווחים לאחר סך כל ההכנסות וההוצאות המשוער.

האם כל סוג של זיכיון עתיד להצלחה ללא כל מגבלה? כדאי לשאוף לכמה שיותר אחוזים של הצלחה לעומת אחוז מועט ככל האפשר של סיכון שאף הוא מחושב ככל האפשר.


הוספת מאמר