• 13-05-2018
  • מאת dolevlevi

להשתמש בגוף למען הגוף

חומצה היאלורונית היא חומר שקיים בגוף של כולנו. כאשר מחדירים את החומצה לשפתיים מקבלים שפתיים מלאות ומושכות יותר

הרצון להיות צעירים לנצח הוא גדול ואנשים מגלים כי יש הרבה דרכים באמצעותם אפשר להאט את הזקנה ולהיראות צעירים ורעננים גם בגילאים מבוגרים יותר. השיטות הן רבות והטרנדים בתחום הקוסמטיקה משתנים כל הזמן, אך עם זאת, נראה שיש שיטת טיפול במתבלטת מעל כולם והיא ה הזרקה של חומצה היאלורונית על הפנים והשפתיים.

החומצה ההיאלורונית עשויה מחומר הנקרא היאלורון ומה שמפתיע זה שהוא כבר מצוי אצלנו בגוף. החומר אחראי בין השאר על רענון התאים בפנים ובשפתיים וחידושם. החומצה מעודדת את חידוש התאים בקצב מואץ בגיל צעיר, היא ממלאת אזורים שאיבדו מגמישותם והתוצאה הסופית שלה היא עור בריא ורענן. היתרון הגדול של חומצה היאלורונית היא שמדובר בחומר טבעי ולא בחומר כימי מלאכותי שפוגע בגוף.

הזרקה של חומצה היאלורונית לעור הפנים מסוגלת לעורר את כל הפרצוף ולהחזיר את החיוניות. החומר ההיאלורוני גם מגן מפני נזקי שמש, יובש, חוסר ברק ועוד נזקים הקשורים לעור ונוצרים עם השנים. החומצה עושה פלאים גם לשפתיים, ממלאת אותם ועוזרת לתיחום שלהם. שפתיים מנופחות נותנות מראה צעיר ורענן יותר, שכן בגיל מבוגר השפתיים הולכות ומצטמקות ומאבדות מיופיין.

זירוז תהליכים

בעזרת חומצה היאלורונית אפשר לזרז תהליכים טבעיים בגוף ולקבל תהליך שהוא טבעי ובריא לחלוטין. הפרוצדורה של ההזרקה היא מאוד פשוטה וזמן ההחלמה מועט ביחס לפרוצדורות כירורגיות פולשניות אחרות, אשר הן מסובכות יותר בהכרח.

הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים יוצרת נפח לשפה העליונה והתחתונה, עוזרת במלחמה נד הקמטים, יוצרת סימטריה ולמעשה משיגה לכל אחת את השפתיים האידיאליות עליהן היא חולמת, גם בגילאים מאוחרים. הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים זהו הליך פשוט ולא כירורגי, אשר יוצר את תוצאה אופטימלית ללא כאבים וללא פרוצדורות לא נעימות ומזיקות.

 


הוספת מאמר