• 04-07-2018
  • מאת dolevlevi

מעוצב ונכון

משרדים מעוצבים חשובים מאוד להרגשה של העובדים ולאפקטיביות שלהם, אך גם ללקוחות אשר מגיעים לעסק

קשרי עבודה מצריכים אנשי עסקים לטייל בין הרבה מאוד משרדים. ואם תשאלו כל איש עסקים ממוצע, תגלו שהחשיבות של הנראות של המשרד היא משמעותית מאוד. משרד יפה ומעוצב מפגין כוח, איכות ויוקרתיות, ומגדיל את הסיכויים לביצוע עסקים והכנסות. ההשקעה במשרד נראית לחלק מהאנשים מיותרת, הרי בסך הכל באים להעביר כמה שעות מול המחשב וללכת, אך ההפך הוא הנכון.

מרבית האנשים נמצאים במשרד הרבה יותר מאשר הם נמצאים בבית באמצע השבוע. יום העבודה הממוצע נמשך בין 8 ל-10 שעות ואנשים רוצים מאוד להיות במקומות מושקעים ולא סתם בחדרון חסר השראה. ברור כאשר משקיעים ומעצבים את המשרד, יותר נעים להיות בו, ויותר קל למשוך לקוחות ועובדים איכותיים.

עיצוב פנים משרדים צריך להיות משהו שחושבים עליו מלכתחילה. יש לקחת מעצב איכותי, ולעבוד איתו ביחד על קונספט שישתלב טוב עם הצבעים והמותג של החברה. למעצב יש את הידע והיכולת לקנות את הרהיטים הנכונים, לסדר אותם נכון ולעבוד לפי תקציבים ולוח זמנים אשר מוגדרים מראש.

לפנות לאיש מקצוע

יש אנשים שחושבים שהם יכולים לבצע עיצוב פנים משרדים לבד וללא עזרת מעצב. כל אחד יכול לבחור רהיטים שנראים לו יפים, אך בסופו של דבר, המעצב הוא זה שיידע לא רק ללכת על יופי, אלא לשלב גם פונקציונאליות. כלומר, הוא יבחר את הריהוט והאלמנטים היפים, אך יידע כיצד לסדר אותם על מנת שהמשרד יהיה נוח לתפעול.

הרבה יותר כיף לשבת במשרד מעוצב, שגם נותן חשק להחזיר לבעל העסק על ההשקעה שהוא נתן. עובדים מרוצים הם עובדים אפקטיביים, כשלקוחות מרוצים הם לקוחות משלמים. לכל דבר יש משמעות בעסק, אפילו לדברים מינוריים ולכן, יש לפנות לאנשי מקצוע על מנת לעבוד נכון מבחינה עיצובית.


הוספת מאמר