• 09-07-2018
  • מאת dolevlevi

מודרניזציה של משרד

המשרדים של היום רחוקים שנות אור מהמשרדים של העבר. אם פעם כל עובד היה מקבל מעט משטח עבודה, שולחן, ומחשב, כיום יש חשיבה שלמה על כל התחום הזה ועל איך לגרום לעובדים להרגיש יותר נוח ונעים בעבודה. השינוי הזה בקונספט לא בא במקרה, אלא מתוך הבנה שעובד מרוצה הוא עובד אפקטיבי. לכן, עיצוב פנים למשרדים הוא תחום שכדאי להשקיע בו מחשבה.

כיום אנו רואים הרבה משרדי הייטק ושל חברות עילית המנסות לייצר משרדים מזן אחר. כאלו שלא כוללים רק מקומות ישיבה, אלא גם אזורי משחק, אזורי מנוחה, לאונג'ים ואוכל מפנק, ואפילו חדרי כושר ופעילות אירובית. הכל מתוך הבנה שכאשר עובד רוצה להישאר במשרד ונעים לו, הוא ייתן תפוקה מקסימלית עבור הבעלים.

כאשר מבצעים עיצוב פנים למשרדים חשוב להסתכל על כל מיני אלמנטים. ראשית, מה גודל המשרד, מה החזון של בעל העסק, מה אופי העבודה ומה הם ערכי המותג. רק כך, כאשר מעבדים את כל הנתונים, אפשר לצאת ולקנות את הריהוט המתאים, במקביל לפריטים אומנותיים שייצגו את העסק.

חשוב גם ללקוחות

מעבר לחשיבות של המשרד לעובדים, יש חשיבות גדולה מאוד גם ללקוחות. לקוח אשר מגיע לפגישה, רוצה לראות משרד מעוצב ומסודר. זוהי דרך נהדרת להרשים לקוחות, כשהמשרד הוא למעשה כרטיס הביקור שלנו. עסקים אוהבים להתהדר במשרדים המעוצבים שלהם כחלק ממשחק המשא ומתן.

המשרד הוא המקום בו אנשים באים להיפגש ולעבוד, ולעיצוב שלו יש השפעה גדולה על האפקטיביות. הוא צריך להיות נעים לעין, אך גם פונקציונאלי, שכן משרדים שאין בהם זרימה טובה רק יפריעו לעבודה. בנוסף, המעצב צריך לחשוב על ניצול מקסימלי של מקום במשרד, שכן הבנייה המודרנית היא מאוד חסכונית. צריך לדעת לחשוב על כל סנטימטר.


הוספת מאמר