• 11-07-2018
  • מאת dolevlevi

למלא את המצברים

הרפואה המודרנית היא דרך הרפואה הטובה ביותר, על כך אין ספק, אך יש הרבה אנשים שמוצאים תשובות ברפואה האלטרנטיבית, ולא רק לבעיות פיזיות שקשורות בגוף, אלא גם בבעיות נפשיות ומצוקות כלליות. יש הרבה דברים שפשוט אין להם תשובה, ולכן, אנשים מבקרים אצל מרפאים ומתקשרים על מנת לנסות ולמצוא את המרפא שלהם.

בהרבה מאוד מקרים, אנשים פשוט מרגישים מרוקנים. החיים הם אינם פשוטים, הם דורשים מאיתנו הרבה ויש לחצים משפחתיים, לחצים סביבתיים ולחצים מקצועיים שכל אחד מאיתנו חייב להתמודד איתם. כאשר הגוף מרגיש מרוקן וחסר כל אנרגיות, אנשים מרגישים שאין להם כוח לכלום, גם לא לדברים שהם אוהבים לעשות.

חוסר אנרגיה מתבטא בחוסר רצון לצאת ולבלות, חוסר חשק לביצוע יחסי מין, קצרות רוח, עייפות מתגברת ועוד. כאשר מרגישים את כל התהליכים הללו, צריך להבין שיש לקבל עזרה. ביצוע הילינג אנרגטי אצל מתקשרת יכול להיות הפתרון המושלם שיחזיר לכם את החיוניות. הילינג אנרגטי מתחיל בהבנת הבעיה, בראייה מאיפה היא נובעת, ואז בפעולות שונות שנועדו כדי להחזיר את האנרגיות אל תוך הגוף.

זיהוי ופתרון

היכולת של המתקשרות לזהות את הבעיה ולפתור אותה היא מדהימה. למתקשרות יש כוחות אנרגטיים של תקשורת ופעולות שנראות מעט חריגות, אך הן עובדות ברוב המקרים. כאשר הולכים למתקשרת חשוב להתמסר באופן מוחלט, ולהבין כי רק באמצעות אמונה מוחלטת בתהליך אפשר להירפא.

מתקשרות מבצעות גם הסרה של עין הרע, גם תקשור עם גורמים שמיימיים ועוד הרבה פעולות שעוזרות לאנשים בעזרת כוחות שאין לכל אחד. המתקשרת המושלמת היא זו שתגרום לכם להבין מה הבעיה האמיתית שלכם ואיך אפשר לטפל בה. המתקשרות הן רק ערוץ אל תוך הפתרון, והן אלו שנותנות את הכלים לכם, המטופלים, על מנת שתוכלו לצאת לדרך חדשה.


הוספת מאמר